fbpx

We take care of your privacy

We use cookies to offer you a better experience of using our website and helping children. But we won’t do that without your permission.

Tabletochki Charity Foundation takes care of your personal data and does everything possible to protect it. The data we collect is divided into two categories: technical information, such as an IP address or a device type, and data that a user provides to us, such as a name or an email address.

Technical information is used to operate, maintain, and improve our website.

Data provided by the user is used to identify your donation correctly and to be able to send you our regular reports and answer your further questions.

You can read more in our Privacy Policy and update your choices at any time by going to Privacy settings in your browser.

I accept cookies
Close

Звіт за серпень 2015 року

У серпні ми зібрали 1,71 млн грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 32,3 млн грн. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків та реагентів на суму 455,1 тис. грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології та трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Охматдиту та для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру. Ми закупили:

Антибактеріальні та противірусні препарати (Флекселит, Меронем, Тіенам, Авелокс, Віфенд, Діацеф, Цефтарідем) – 425 уп.

Антибіотики (Цефепім, піперацилін, Ванкоміцин, Далацин) – 400 уп.

Протиблювотні (Зофран, Тропісетрон, Осетрон) – 95 уп.

Протипухлинні (Мітоксантрон, Вінкристин, Онкотрон, Карбоплатин) – 23 уп.

Інші препарати (Ессенціале, Гуталакс, Кавінтон, Тантун, Алора, Омепразол, Екволар, Гептрал, Гліцин, Фінлепсин, Нурофен, Зеффікс, Бісептол, Інфезол, Урсофальк, Грастим, Но-шпа, Віролекс) – 250 уп.

Витратні матеріали (Системи Б Браун, Набори катетерів) – 440 шт.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 8%.

У серпні ми відправили на лікування до Італії Женю Хабовського. Крім того, ми купили євро для оплати пошуку донора для Валіка Струцкого та виділили 40,4 тис. грн для соціально-психологічної підтримки 5 підопічних нашої паліативної програми.

Разом з вами ми організували та взяли участь у п’яти масштабних заходах, які принесли нашим підопічним 975 тис. грн. У тому числі 426,5 тис. грн приніс нам майстер-клас та аукціон Євгена Чичваркіна, ще 400 тис. грн – чудовий День лимонаду. Серпень видався спекотним!

Волонтерами серпня у нас стали Аня Василенко та Слава Левченко, спасибі їм 🙂 І спасибі усім, хто організовував ярмарки, аукціони та запрошував нас, хто підтримував нас на фестивалях та акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

У цьому місяці ми продовжуємо збирати кошти на пересадку кісткового мозку від нерідного донора для Владика Підтоптанного, Валіка Струцкого, Насті Сахно, Кості Довганя та Дмитрика Зубкова. Вартість операцій для кожної дитини перевищує 100 тисяч євро, в Україні пересадок від нерідних донорів поки не роблять. Так само нам завжди гостро необхідні кошти на закупівлю ліків, реагентів, медобладнання у підопічні нам відділення.

Друзі, дякуємо, що ви з нами увесь цей час. Попереду осінь, а це означає, що подій та викликів буде все більше. Не перемикайте! 🙂