fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
1 Грудня 2021

29,5 мільйона гривень зібрали покупці АТБ для дітей!

29,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ ДЛЯ ДІТЕЙ! Саме стільки зібрали українці за місяць акції «Мене це стосується! А тебе?» – безпрецедентно масштабної благодійної акції, яка охопила всю країну.

Нашу радість і вдячність не передати словами! Зібрані кошти будуть спрямовані на термінові потреби дітей і на інфраструктурні зміни в регіональних онкоцентрах. Таким чином вдасться покращити якість лікування не тільки тих дітей, які лікуються сьогодні, а й тих, які лікуватимуться в наступні роки. Стежте за нашими новинами, аби дізнатися, яку саме допомогу отримають діти.

І обов’язково заходьте до АТБ і далі, адже спеціальні благодійні товари залишаються у продажу. Давайте зберемо щонайменше 30 мільйонів!

Ми дякуємо кожному, хто став частиною цієї неймовірної історії: команді АТБ, брендам-партнерам, агентствам, зіркам і їхнім командам, і кожному, кожному українцю, який купував добрі товари! Саме ви сьогодні змінюєте життя онкохворих дітей!

Дякуємо за щире бажання допомагати дітям Всеукраїнському благодійному фонду «АТБ» і мережі «АТБ-маркет». Зіркам, які підтримали акцію: Олі Поляковій, DZIDZIO, Ектору Хіменес-Браво, Наталі Могилевській, Анні Буткевич, KAZKA, Златі Огнєвіч, Олегу Виннику, Анні Трінчер, Jerry Heil, Ользі Сумській, Володимиру Остапчуку, Богдану Шелудяку.

Дякуємо брендам, чиї товари брали участь в акції і принесли дітям додаткову допомогу: Pepsi, Lays, Yarych, Водный мир, ROSHEN, SPLAT, Хрещатик, Каштан, MacCoffee, Jacobs, Щедрий Дар, Huggies, Малятко, Start!, Henkel, P&G, Суши повар, Hokkaido club, Izobiliti, Хрусteam, Levada, Kotex, Фрекен Бок, КОМО, Nivea, Машенька, Milka, Бон Буассон, Carte Noire, Art Nation.

Дякуємо найкращим партнерам у світі: рекламній агенції Leo Burnett Ukraine, відео продакшену повного циклу Contrabas, медіа-агенції Optimum Media Ukraine, агенції FFFACE.ME, агентству по роботі з інфлюенсерами Why Not? Enot.

Ви – зірки, тому що допомагаєте дітям!

Читайте також

Новини / 3 Вересня 2021

Благодійний кешбек від monobank

Детальніше
Новини / 22 Березня 2021

Більше 10 мільйонів гривень допомоги зібрали українці, аби діти в 10 онкоцентрах України отримали життєво необхідні ліки

Детальніше
Новини / 15 Червня 2020

СМС-благодійність: 10 гривень на допомогу дітям

Детальніше
ВСІ НОВИНИ