fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
6 Вересня 2021

До 10-річчя фонду «Таблеточки» збирають супердрузів для онкохворих дітей

До 10-річчя фонду та в рамках «Золотого вересня», всесвітнього місяця обізнаності про дитячий рак, благодійний фонд «Таблеточки» шукає супердрузів – благодійників, які щомісяця підтримуватимуть онкохворих дітей регулярним внеском на обрану суму. Партнер кампанії подвоїть кожен перший внесок, зроблений у вересні.

«Золотий вересень» це всесвітній місяць обізнаності про дитячий рак. На підтримку дітей з онкологією у цей місяць весь світ стає золотим: золоті стрічки на одязі, важливі будівлі підсвічують золотим кольором все аби нагадати про важливість допомоги дітям з таким діагнозом.

Дитяча онкологія є однією з головних причин смертності серед дитячих хвороб у всьому світі. В Україні щороку у понад тисячі дітей виявляють рак. В той час, коли онкологія у дорослого – переважно набута хвороба, дитячий рак не обумовлений нічим, на що можна вплинути. Дитячому раку не можна запобігти.

Але він виліковний. Приклад європейських країн та США доводить, що 85% – 95% дітей одужують і мають шанс на здорове життя без раку. Поки що в Україні лише половина дітей з онкологічними діагнозами виліковується. 

Важливий крок у ефективному лікуванні дитячої онкології забезпечення доступу до невідкладного лікування дітей. Щоб воно було своєчасним та безперервним, онкохворим дітям потрібна постійна підтримка. Потрібні супердрузі.

Фонд запрошує приєднатися до спільноти супердрузів і оформити щомісячну підписку #наТаблеточки. Вона працює так само, як підписка на музику або фільми, тобто благодійник сам обирає комфортну суму й дату списання коштів.

Партнером акції стала компанія «Віннер Груп Україна», яка подвоїть кожен перший внесок.

Саме регулярна допомога дозволяє дітям лікуватися вчасно, батькам – спати спокійніше. Щомісячні внески – це не лише гарантовані ліки. Це й психосоціальна підтримка родин, покращення умов для перебування в онковідділеннях по всій Україні, навчання медичного персоналу, реабілітація дітей, підтримка паліативних пацієнтів. Регулярні внески дають змогу надавати таку різну допомогу повсякчас.

Для своєчасного та безперервного лікування онкохворим дітям потрібно щонайменше 3000 нових супердрузів. 

Доєднатися до доброї акції та збільшити силу дітей у боротьбі з раком можна на сайті фонду.

Читайте також

Акції / 30 Жовтня 2020

“Мене це стосується. А тебе?”. Благодійна акція в мережі АТБ

Детальніше
Новини / 24 Березня 2020

“Таблеточки” збирають кошти на Uber для медиків, яким складно добратися на роботу

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
ВСІ НОВИНИ