fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити
19 Лютого 2024

1900 нових супердрузів у дітей, які борються з раком!

Завершився четвертий благодійний радіомарафон, присвячений Міжнародному дню боротьби проти дитячого раку, який ми традиційно проводимо разом з Radio NV та маркетплейсом інноваційних товарів АЛЛО.

Цьогорічний результат став абсолютним рекордом: +1900 супердрузів у дітей, які борються з раком, з допомогою на понад 500 тисяч гривень. Саме стільки благодійників оформили підписку на щомісячну допомогу. Це надзвичайно важливо для дітей, адже регулярна допомога дозволяє їм отримувати якісне лікування та догляд вчасно навіть під час війни.

Ще одна чудова новина — маркетплейс АЛЛО три місяці подвоюватиме внески благодійників, додавши 1,5 мільйона гривень! У підсумку діти отримають допомоги на понад 3 мільйони гривень за перші три місяці.

Дякуємо кожному і кожній за ваші відкриті і добрі серця, а також АЛЛО та Radio NV за потужну підтримку четвертий рік поспіль.

Перемагаємо дитячий рак разом.

 

Читайте також

Новини / 14 Лютого 2024

Стартував четвертий радіомарафон для допомоги дітям, які борються з раком

Детальніше
Новини / 15 Січня 2024

Різдвяна акція «Дарунки на здоровʼя» зібрала майже 5,5 мільйонів гривень на лікування дітей, які борються з раком

Детальніше
Новини / 13 Грудня 2023

Пакунок-піклунок — новий проєкт для підтримки сімей на перших етапах лікування дитячого раку

Детальніше
ВСІ НОВИНИ