fbpx

Твої 50 грн можуть допомогти дітям одужати

Допомогти
16 Серпня 2018

Звіт за перше півріччя 2018

Вперше за час роботи фонду ми зробили звіт за півріччя – з січня по червень 2018 року.

В ньому багато цифр, але за кожною з них стоять онкохворі діти і їхні родини. А ще всі ті, хто наближує дітей до одужання: лікарі, психологи, волонтери, партнери і благодійники. Всі ви. І цей звіт про те, на що здатна ваша небайдужість і щедрість.

 

399 дітей в різних регіонах України отримали допомогу на суму 16 916 606 грн.

Це медикаменти, витратні матеріали і реагенти для відділень і адресні – щоб у медиків завжди під рукою були необхідні препарати, щоб батьки проводили час з дитиною замість пошуку грошей на ліки.

Це оплата закордонного лікування і обстеження – щоб діти, яким не можна допомогти в Україні, отримували шанс на перемогу, а батьки мали гроші на їжу і оплату житла в чужій країні.

Це допомога підопічним паліативної програми – щоб діти жили без болю і повноцінним життям, наскільки це можливо, а батьки не залишалися з горем наодинці.

 

Всі півроку ми розвивали освітню програму для медиків, адже успіх лікування залежить не лише від наявності ліків, а й від професіоналізму лікарів і медсестер.

Разом з благодійними організаціями, депутатами і операторами ми запровадили в Україні телеком-благодійність, щоб кожен українець міг легко допомагати тим, кому це потрібно.

Разом з іншими фондами ми домоглися реєстрації в Україні і внесення в номенклатуру держзакупівель дактиноміцину (Космегену), який до цього за великі гроші волонтери і батьки купували за кордоном.

 

Це були складні шість місяців. Не все вдавалося, як хотілось. До чогось ми йшли роками, як-то до реєстрації дактиноміцину або телеком-благодійності. І весь цей час завдяки вам у дітей була допомога «тут і зараз». Дякуємо!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЗВІТ

Читайте також

Акції / 4 Грудня 2019

Дарунки на здоров’я: робіть дітям на Новий рік найцінніший подарунок

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
Новини / 29 Грудня 2018

Підсумки 2018 року

Детальніше
ВСІ НОВИНИ