fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Будь-яка сума наближає дітей до одужання!

Допомогти
17 Липня 2023

Збираємо 3,8 мільйона гривень на 111 000 аналізів для пацієнтів «Охматдиту»

Саме зараз є можливість перетворити маленькі кроки на великі результати. Ви робите комфортний внесок, а наш партнер — інвестиційна група ICU — доповнює основну вартість аналізів.

Долучайтеся за посиланням.

Дітям, які борються з раком, майже щодня роблять багато аналізів. Без цього одужання неможливе. В середньому пацієнтам «Охматдиту» роблять 150 аналізів за час лікування.

«Лабораторна діагностика дозволяє лікарю швидко оцінити стан пацієнта та призначити ефективне лікування. Особливо, коли мова йде про дітей, які часто не можуть розповісти, що їх турбує.

Сучасна лабораторія дозволяє нашим лікарям оперативно поставити діагноз, оцінити та проконтролювати стан дитини, постійно моніторити ефективність лікування. Більшості дітей з відділень онкогематології аналізи роблять щодня», — каже завідувачка Українського Референс-центру з клінічної лабораторної діагностики та метрології Вікторія Яновська.

Розділіть велику турботу про дітей з іншими благодійниками.

Читайте також

Акції / 30 Червня 2021

Свята без хвороби: благодійники зібрали мільйон, Фонд Бориса Ложкіна додає ще один

Детальніше
Новини / 19 Квітня 2021

Річний звіт фонду «Таблеточки» 2020

Детальніше
Акції / 30 Жовтня 2020

“Мене це стосується. А тебе?”. Благодійна акція в мережі АТБ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ