fbpx

Твої 50 грн допоможуть дитині одужати

Допомогти
27 Січня 2020

«Таблеточки» повернуть кошти благодійникам, на яких вплинув збій в роботі системи LiqPay

ОНОВЛЕНО: Наші партнери з LiqPay розв’язали проблему, і всі 13 благодійників фонду, яких торкнулася проблема, отримають кошти назад. Дякуємо за продуктивний діалог і підтримку!

 

Через тимчасовий збій у роботі платіжної системи LiqPay, у січні 2020 року з рахунків деяких наших щомісячних донорів було списано подвійну суму.

«На жаль, ми не змогли отримати від нашого партнера LiqPay інформацію про кількість таких платежів або інші відомості, які допомогли б нам самостійно виправити ситуацію, – говорить операційний директор фонду В’ячеслав Биков. – Ми готові повернути кошти усім, чий щомісячний платіж помилково подвоївся через технічну проблему. Просимо пробачення у наших благодійників. Люди, які налаштували щомісячні платежі, – це наші найнадійніші партнери, і ми вдячні їм за допомогу дітям і віру в нас».

Щоб повернути зняті помилково кошти, просимо сповістити про це за імейлом [email protected], вказавши дату останнього списання, суму списання і 4 останні цифри номеру картки.

 

Зараз понад 1500 людей надсилають регулярні платежі з банківської карти на користь дітей, якими опікується фонд «Таблеточки».

Читайте також

Новини / 20 Січня 2020

В «Охматдиті» провели першу операцію з новітнім ендоскопом, купленим за кошти благодійників

Детальніше
Новини / 17 Січня 2020

1+1 здійснив мрії наших підопічних

Детальніше
Акції / 15 Січня 2020

Підсумки акції «Дарунки на здоров’я-2019»

Детальніше
ВСІ НОВИНИ