fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
27 Травня 2021

Свята без хвороби: Фонд Бориса Ложкіна подвоїть допомогу, якщо благодійники зберуть для дітей 1 000 000 грн

Спільно з Фондом Бориса Ложкіна «Таблеточки» розпочинають нову благодійну кампанію «Свята без хвороби» на допомогу онкохворим дітям. Кожен може стати спонсором дитячих днів народження. А кожен благодійний внесок подвоїться.

 

Герої кампанії — 14-річна Віка, 7-річний Женя і 19-річна Таня — вже кілька років переможці. З допомогою благодійників вони перемогли смертельно небезпечні хвороби і святкують дні народження здоровими.

Та є ще сотні дітей, які просто зараз борються з раком і зустрічають свята в онковідділеннях. Допоможіть їм одужати.

Зберемо на їхнє лікування 1 000 000 гривень і Фонд Бориса Ложкіна подвоїть цю суму. Діти отримають допомоги на два мільйони!

Раку не місце на дитячому святі. Подаруйте дітям дні народження без хвороби. Переходьте на сторінку акції і робіть благодійний внесок!

ДОПОМОГТИ

Читайте також

Новини / 19 Квітня 2021

Річний звіт фонду «Таблеточки» 2020

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
Новини / 3 Червня 2019

День захисту дітей в “Охматдиті”

Детальніше
ВСІ НОВИНИ