fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
27 Лютого 2019

Поліцейські здають кров для пацієнтів київських лікарень

Співробітники Полку поліції особливого призначення №2 стали донорами під час акції, яку провів наш фонд спільно з Київським міським центром крові. 44 людини здали кров. Якщо вся вона пройде лабораторну перевірку на безпеку, то допоможе 132 пацієнтам: постраждалим в аваріях, вагітним жінкам, онкохворим.

 

Поліцейські полку і раніше здавали кров. Дехто з них навіть має донорські посвідчення. Але така акція, коли медики брали кров прямо на робочому місці, була для них першою. 

Ми дуже дякуємо всій команді — за бажання допомагати, за теплу зустріч наших співробітників і працівників Центру крові.

Ми хочемо, щоб донорство було нормою в українському суспільстві. І завжди готові організувати донорську акцію в офісах і бізнес-центрах. Якщо ваша компанія або організація працює в Києві і потенційно є більше 50 донорів, будь ласка, напишіть нам на [email protected] 

Допомагати — це ділитись кров’ю з тими, кому вона потрібна. Дякуємо! 

Читайте також

Донорство крові / 8 Липня 2019

День донора у великих компаніях

Детальніше
Донорство крові / 14 Червня 2019

Здайте кров. Подаруйте сили боротися за життя

Детальніше
Новини / 15 Січня 2019

#HairForShare. Перуки для онкохворих дітей

Детальніше
ВСІ НОВИНИ