fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн можуть допомогти дитині одужати

Допомогти
27 Лютого 2019

Поліцейські здають кров для пацієнтів київських лікарень

Співробітники Полку поліції особливого призначення №2 стали донорами під час акції, яку провів наш фонд спільно з Київським міським центром крові. 44 людини здали кров. Якщо вся вона пройде лабораторну перевірку на безпеку, то допоможе 132 пацієнтам: постраждалим в аваріях, вагітним жінкам, онкохворим.

 

Поліцейські полку і раніше здавали кров. Дехто з них навіть має донорські посвідчення. Але така акція, коли медики брали кров прямо на робочому місці, була для них першою. 

Ми дуже дякуємо всій команді — за бажання допомагати, за теплу зустріч наших співробітників і працівників Центру крові.

Ми хочемо, щоб донорство було нормою в українському суспільстві. І завжди готові організувати донорську акцію в офісах і бізнес-центрах. Якщо ваша компанія або організація працює в Києві і потенційно є більше 50 донорів, будь ласка, напишіть нам на [email protected]

Допомагати — це ділитись кров’ю з тими, кому вона потрібна. Дякуємо! 

Читайте також

Донорство крові / 8 Липня 2019

День донора у великих компаніях

Детальніше
Донорство крові / 14 Червня 2019

Здайте кров. Подаруйте сили боротися за життя

Детальніше
Новини / 15 Січня 2019

#HairForShare. Перуки для онкохворих дітей

Детальніше
ВСІ НОВИНИ