fbpx

Історія Жені

ДІАГНОЗ — Гострий монобластний лейкоз, рецидив

Оновлено: 3 вересня 2015 р. Жені провели трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора в Пізі. 12 березня 2016 р. він повернувся до України.

__________

Благодійники фонду зібрали для Жені 541 446 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 35 тис. євро за типування крові і пошук донора. Трансплантацію стовбурових клітин в розмірі 90 тис. євро оплатив МОЗ.

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати – оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Жені Зайцю з села Стадниця Київської області рік виповниться тільки в червні. Він не навчився ще ходити, не навчився говорити, але навчився терпіти дикі уколи і переніс п’ять блоків хіміотерапії. Гострий монобластний лейкоз, рецидив – смертельне онкологічне захворювання Женю не можуть вилікувати в Україні. Тому що в Україні не роблять операції з пересадки неспоріднених гемопоетичних стовбурових клітин. Ми будемо виправляти кістковий мозок Жені в італійській клініці в Пізі. Це коштує 120 тис. євро, які неможливо зібрати без допомоги благодійників.

– Раз, два, три, чотири, п’ять, вийшов зайчик погулять. Женя, ти зайчик або ведмедик?

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ