fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Принцеси не здаються! 

Її маленька корона – символ великої сили та мужності. Вероніка хоробро бореться з раком крові, як справжня воїтелька, не залишаючи хворобі жодних шансів.

А якщо приходять страх і біль, на допомогу поспішають близькі. Мама знає як втішити у найтемніші миті, а старша сестра має суперсилу. Саме вона стала донором кісткового мозку для дівчинки.

А суперсила Вероніки – нескінченний фонтан творчих ідей. Танці, співи, малювання, аплікації – своїми талантами дівчинка охоче ділиться у соцмережах. Навіть під час лікування вона знімала коротенькі відео. Це відволікало від болючих процедур, підіймало настрій і давало сили для боротьби з хворобою. 

Тому в день виписки для Вероніки влаштували пісочне шоу. Разом з іншими пацієнтами відділення дівчинка заворожено спостерігала за вправними рухами майстра. 

Ще одним сюрпризом для дівчинки став ляльковий будинок. Вероніка дуже хотіла, щоб у її ляльок з’явилася справжня домівка. Та ще більше дівчинка хоче повернутися у власну оселю – до дружньої родини, що з нетерпінням на неї чекає.

Попереду у дівчинки ще багато боротьби. Підтримайте Вероніку та інших дітей, що мужньо протистоять раку, зробіть благодійний внесок.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ