fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Васі

ДІАГНОЗ — Мієлоїдна лейкемія, надранній кістковомозговий рецидив

Вася не встиг увійти в ремісію, тому трансплантацію стовбурових клітин йому не провели. Вася помер 18 липня 2015 р.

 

Місяць тому Васі Козмуляку з села Михальче Чернівецькій області виповнилося 11 років. Влітку минулого року в нього виявили мієлоїдну лейкемію, а через кілька місяців дописали в діагноз “надранній костномозговой рецидив”. Яскравий Вася, розумний Вася, красивий Вася вмирає. Хвороба зжере дитини в лічені місяці, якщо. Якщо не провести трансплантацію кісткового мозку (ТКМ) від нерідного донора. Якщо не знайти на операцію 110 тис. євро протягом місяця. Якщо вчасно не знайти донорський тромбоконцентрат рідкісної III групи.

Але Вася все гарненько обдумав. Він залишив рідне село, однокласницю, в яку закоханий, улюблену руду собаку по кличці Барс, уроки математики і приїхав до Києва, щоб боротися.

 

__________

Благодійники фонду зібрали для Васі 1 654 299 грн. Дякуємо!

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

Так як дитина померла раніше, ніж встигли оплатити лікування, гроші, зібрані для Васі, залишились на нашому рахунку. Ми витратили їх на потреби інших підопічних програми закордонного лікування.

__________

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ