fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Вані

ДІАГНОЗ — Вторинний мієлоїдний лейкоз, рецидив

 

1 квітня 2016 р. Вані провели трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора в Бидгощі. В липні того ж року він повернувся до України. У лютому 2019 р. під час планового обстеження у Вані виявили рецидив. Хвороба повернулась, і у Вані дуже мало часу. Протягом найближчих 1,5-2 місяців він має полетіти на повторну трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора. Клініка в Бидгощі готова прийняти Ваню, батьки терміново збирають документи, щоб стати в чергу МОЗ на оплату. Але МОЗ може не встигнути оплатити лікування в такий короткий термін.

Вартість трансплантації – 108 225 євро. Лікування почнеться лише після повної передплати. Окремо потрібно оплатити 3 тис. євро за типування крові, також батькам треба платити за житло і харчування. І ми просимо вашої допомоги.

 

2016 рік:

Вані Сініцину з Києва 7 років. Вані потрібна пересадка кісткового мозку від неспорідненого донора. У Вані рак.

В кінці минулого року Вані раптово стало погано: дитина стала слабшати і відмовлятися від їжі. Після недовгого обстеження лікарі поставили Вані діагноз «вторинний мієлоїдний лейкоз». Це дуже агресивний вид лейкемії. Хвороба стрімко захоплює організм і так само швидко вбиває його. Лікарі насилу ввели Ваню в ремісію, але не обіцяють, що вона триватиме довше двох-трьох тижнів. Вані вже зараз потрібно пересаджувати донорські клітини.

У польській клініці міста Бидгощ готові оперувати Ваню найближчим часом. Потенційні донори у хлопчика теж є. Вартість пересадки – 112 тис. євро.

Взагалі, це історія про втрачений час. Ми дізналися про Ваню два місяці тому і готові були взяти дитину на збір. Але тато Вані вирішив, що сам знайде таку величезну суму і відмовився від допомоги фонду. Він зібрав 20 тис. євро, яких вистачить тільки на типування крові і пошук донора.

Потім тато Вані зрозумів, що самотужки не впорається і звернувся за допомогою в маловідомий фонд «У ритмі серця». Цей фонд збирав гроші на лікування Вані в метро. І, звичайно, грошей від цього фонду батьки Вані так і не побачили. Як і не побачили звіту про зібрані кошти. У результаті батьки подали заяву до фонду «У ритмі серця» з проханням припинити збирати кошти на Ваню в метро (договір ця організація ні з ким не укладає). Але чи припинився незаконний збір коштів, нам невідомо.

Минулого тижня батьки Вані знову з’явилися у нас у фонді – Ваня закінчив все можливе лікування і увійшов в ремісію, Ваню терміново потрібно везти в Польщу, гроші на операцію для Вані не зібрали, метро не допомогло. Ми погодилися допомогти цій дитині і його розгубленим батькам.

Весь цей час Ваня лежав в палаті і отримував величезні дози хіміотерапії, він схуднув на 10 кг, до 23 кг і важить як пір’їнка, він нічого не знає про те, як складно знайти 3 млн грн на його лікування. Він посміхається нашому фотографу і вірить, що дорослі за ці два місяці вже вирішили, як йому допомогти. Дорослі ж все можуть зробити. Цими дорослими виявилися ми з вами.

 

Фото: Євгенія Драч

 

__________

Збір закритий 10.04.2019. Благодійники зібрали для Вані 226 823 грн. Дякуємо!

Трансплантацію Вані оплатить МОЗ.

Станом на 1 жовтня фонд оплатив 12 000 грн за авіаквитки для сім’ї. Залишок коштів ми витратимо на допомогу Вані під час лікування або на допомогу іншим підопічним фонду.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). До 2018 року також відбувалися затримки оплати МОЗом, а грошей в бюджеті вистачало не на всіх. Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ