fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Ростика

ДІАГНОЗ — Гострий лімфобластний лейкоз

Оновлено: Ростик не встиг полетіти до Італії на трансплантацію. Він помер 22 травня 2015 р.

__________

Благодійники фонду зібрали для Ростика 40 215 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 2 026 євро за типування крові.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). До 2018 року також відбувалися затримки оплати МОЗом, а грошей в бюджеті вистачало не на всіх. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Семирічний Ростик Демченко з Сумської області вже півроку лікується від раку крові. У хлопчика гострий лімфобластний лейкоз, з яким його власний організм впоратися не може.

Кістковий мозок Ростика зламався. Клітини кісткового мозку потрібно пересаджувати від здорового і, на жаль, неспорідненого донора. В Україні це неможливо.

Можливо за кордоном. Ми будемо лікувати хлопчика в італійській клініці в Генуї. Це коштує 125 тис. євро, які нам ще належить зібрати.

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ