fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Мирослава

ДІАГНОЗ — Апластична анемія, надважка форма

 

1 березня 2018 р. Мирославу провели трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора у Вероні. Але в той же день Мирослав помер від септичного шока.

 

__________

Благодійники фонду зібрали для Мирослава 9 516 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 10 тис. євро за типування крові і запуск пошуку донора. Ці гроші повернулись після оплати МОЗ. Трансплантацію стовбурових клітин в розмірі 120 тис. євро оплатив МОЗ.

Також фонд оплатив вартість ритуальних послуг і репатриації тіла з Італії – 2900 євро.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ