fbpx

Міша обожнює роботів і космос. Він мріяв, що одного дня прилетить трансформер і разом вони помандрують. Помандрують якнайдалі від лікарні й болю.

І цей день настав. Бо Міша щиро вірив у свою мрію й хоробро йшов до неї, попри всі труднощі. А вони постійно виникали на шляху чотирирічного хлопчика: рак крові, тривале лікування, неприємні процедури, пересадка кісткового мозку.

Міша – перший, хто цьогоріч отримав пересадку кісткового мозку від неродинного донора, і п’ятий пацієнт з неродинною трансплантацією в Україні. Для Міші донор знайшовся аж у Німеччині. Таке лікування можливе завдяки команді лікарів відділення трансплантації кісткового мозку НДСЛ «Охматдит» та роботі Українського реєстру донорів кісткового мозку.

Міша ретельно готувався до виписки, навіть подбав про костюм і краватку. Цей день багато значить для нього та його родини. Хоча попереду на них чекає продовження лікування, виписка знаменує шанс на одужання і щасливе дитинство без раку.

Міші подарували телескоп, щоб він міг спостерігати як улюблений герой-трансформер ширяє високо у небі й допомагає тим, хто потребує цього. А ви можете допомогти нашим героям – дітям, що сміливо борються з раком.

Зробіть благодійний внесок і далі буде більше святкових днів і здійснених мрій!

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ