fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Кості

ДІАГНОЗ — Гострий лімфобластний лейкоз

 

Це Костик Заїченко. Йому в вересні виповниться шість років, і половину з них він прожив у лікарні. У Кості гострий лімфобластний лейкоз і йому потрібна пересадка кісткового мозку від неродинного донора. Проведуть її в клініці в Турині. Якщо вчасно допомогти.

 

Костя захворів у два роки. В цей час селище Миколаївка на Донбасі, де живе сім’я хлопчика, опинилося в епіцентрі військових дій.

– З дому нікуди не вийти, вулиці порожні, педіатра немає, – згадує мама Кості Світлана ті дні.- А Кості ставало все гірше – розпухли лімфовузли на обличчі. У підсумку лікар, якому ми змогли показати сина, поставив діагноз «свинка», виписав антибіотик. Ми лікувалися тиждень, а хвороба лише прогресувала. Дитині стало складно дихати.

Далі був непростий переїзд в лікарню Слов’янська і реанімаційна бригада в Київ. Злоякісне захворювання крові.

Костя спочатку боявся лікарні, весь час збирав речі, просився додому до брата-близнюка і сестри. Пролікувавшись в Охматдиті 9 місяців, він 2 роки жив в ремісії. А потім – рецидив, реанімація та знову нескінченні місяці в лікарняних стінах.

– Він не вірив, що знову хворий, адже погіршення здоров’я показав тільки аналіз крові, а в цілому Костя був сповнений сил, – каже Світлана. – У результаті син замкнувся, а я мало не стала для нього ворогом.

Через 8 місяців чергового етапу лікування Костя знову щасливий. Він вдома, з рідними. Каже, що його хвороба «спить».

Для рідних хлопчика ремісія – час надії, коли потрібно зібрати космічні 100 тисяч євро на трансплантацію кісткового мозку. Попереднє лікування родині вдавалося оплачувати своїми силами, за допомогою друзів, суспільства і держави. Ми і зараз сподіваємося, що операцію встигне сплатити МОЗ. Але втрачати час на очікування не можемо.

Зробити пересадку лікарі рекомендують протягом трьох місяців після початку ремісії. Два з них вже пройшло.

Костик знає, що йому потрібно летіти у великому літаку в іншу країну. Він вірить, що це ненадовго. А потім йому не буде боляче, будуть друзі, улюблена гірка, школа. Все це обов’язково трапиться. Якщо допомога прийде вчасно.

 

__________

Збір закритий 12.06.2018. Благодійники фонду зібрали для Кості 151 179 грн. Дякуємо!

Батьки самостійно оплатили типування крові в сумі 5000 євро і частково пошук донора в сумі 15 000 євро.

Трансплантацію стовбурових клітин оплатив МОЗ. Зібрані кошти ми витратимо на допомогу Кості під час лікування або на допомогу іншим підопічним фонду.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ