fbpx
Ми в «Таблеточках» завжди шукаємо способи покращити досвід допомоги онкохворим дітям. У зв’язку з цим 16 січня 2023 року ми оновили Політику приватності, а саме додали інформацію про збір даних через сайти партнерів (розділи 2 і 5). Ознайомитися з оновленою версією Політики можна тут. x

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

«Я – супергерой, а ти, рак, – дурак!» Футболку з таким написом одягнув у день своєї виписки трирічний Кирило.

«Мама, це моя виписка», – питав він щоразу, коли з відділення трансплантації кісткового мозку в НДСЛ «Охматдит» хтось виписувався.

Нарешті настала черга й Кирила. Хлопчик успішно пройшов пересадку кісткового мозку і тепер продовжуватиме лікування амбулаторно.

Як і багато дітей його віку, Кирило обожнює мультсеріал «Щенячий патруль». Саме тому у день виписки до нього завітали улюблені екранні герої. Разом вони танцювали й бешкетували досхочу, адже цей день – справжнє свято для Кирила.

Дякуємо усім, хто наближає хлопчика до одужання: медикам, волонтерам, благодійникам! Ваша турбота про дітей і підтримка їхніх родин – неоціненні!

Щоб виписок було більше, дітям потрібно більше сил для боротьби. Підписуйтеся на щомісячну допомогу.

І далі буде!

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ