fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Давида

ДІАГНОЗ — Гостра монобластна лейкемія

 

Давиду потрібна трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Хлопчика лікуватимуть у Вероні.

 

__________

Збір закритий 08.05.2019. Благодійники зібрали для Давида 135 731 грн. Дякуємо!

Трансплантацію Давиду оплачує МОЗ. Зібрані кошти ми витратимо на допомогу Давиду під час лікування або на потреби інших підопічних фонду.

Станом на 1 жовтня 2019 року фонд оплатив 19 676 грн за авіаквитки для сім’ї.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ