fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Данили

ДІАГНОЗ — Мієлодиспластичний синдром

 

Цей красень на фото – наш новий підопічний Данило Ляшов. Йому 17, він з прифронтового міста Сєвєродонецьк Луганської області. У Дані мієлодиспластичний синдром – агресивна хвороба кровотворної системи, яка швидко перетворюється на лейкоз і швидко «добиває» свою жертву, якщо не допомогти вчасно.

 

«За що?», – логічне запитання підлітка, який, переживши бомбардування в рідному місті, отримав ще й тяжку хворобу. Зовсім недавно, в лютому, цей студент 2-го курсу технікуму ходив у військкомат, пройшов медкомісію і отримав направлення у війська зв’язку. Планував працювати в сфері енергетики і в 25 років завести сім’ю. А тепер Даня не знає, що можна планувати, а що ні.

– В один день нас висмикнули зі звичайного життя, і тепер ми живемо в страху, – розповідає Ірина, мама Данила.

Ірині страшно, що Дані не встигнуть допомогти до 18 років, що через півроку він втратить статус дитини і його випишуть з дитячої лікарні. Страшно, що благодійники відвернуться від дорослого хлопця, адже інші мами в палаті вже розповіли Ірині, що люди охочіше допомагають пухким малюкам. Страшно бути одинокою мамою, страшно без родичів у великому Києві, страшно від суми 108 225 євро за трансплантацію.

Ми сподіваємося, що пересадку Дані можна буде провести за рахунок держави, але поки що гроші в програмі закордонного лікування закінчилися. І ми не знаємо, чи з’являться вони в цьому році. І від цього Ірині теж страшно.

Зараз, щоб стримувати хворобу і не дати розвинутися лейкозу, Даня повинен приймати дорогий препарат децітабін. 15 флаконів на 3 блоки. Завдяки вашим пожертвам наш фонд вже купив хлопцю 10 флаконів децітабіна вартістю 13 тис. євро. І поки він буде приймати ці ліки, у нас є час йому допомогти: докупити ще 5 флаконів, оплатити типування крові і пошук донора. А потім – відправити на пересадку кісткового мозку. Відправити за життям.

 

Фото: Наталя Воробйова

 

__________

Збір закритий 19.10.2018. Благодійники зібрали для Данили 155 181 грн. Дякуємо!

Трансплантацію Данилі оплатив МОЗ. Фонд оплатив 3 140 євро за типування крові.

Також фонд оплатив 15 000 євро за додаткове лікування, не включене в рахунок за трансплантацію.​

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ