fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Даніела міцно заплющила очі й загадала бажання.

У чотири роки мрій у дівчинки багато. Повернутися додому і пускати повітряних зміїв, щоб морський вітер ніс їх понад хмари. Відростити довге волосся, як у мами й сестри. І нарешті сказати раку «Я перемогла!».

Щоб наблизитися до втілення цих бажань, Даніела пройшла складне лікування у відділенні трансплантації кісткового мозку в НДСЛ «Охматдит». Тут вона отримала родинну пересадку кісткового мозку, що дає шанс остаточно подолати рак крові. Донором для дівчинки стала старша сестра Катя.

Попереду у Даніели ще тривале лікування і реабілітація. А це означає, що їй знадобиться ще багато сил на шляху до втілення заповітної мрії – одужання.

Підтримати Даніелу й інших підопічних фонду можете ви. Зробіть благодійний внесок і подаруйте їм шанс на щасливе дитинство, де є кольорові повітряні змії та здійснені мрії, де більше немає раку

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ