fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Жені

ДІАГНОЗ — Гострий монобластний лейкоз, рецидив

Оновлено: у квітні 2015 р. Арсенію провели трансплантацію стовбурових клітин від неродинного донора. Після трансплантації у хлопчика активувався цитомегаловірус. Арсеній помер 3 липня 2015 р.

__________

Благодійники фонду зібрали для Арсенія 111 570 грн. Дякуємо!

Типування крові, пошук донора і частково трансплантацію оплатили батьки – 81 300 євро. Ще 38 585 євро за трансплантацію оплатив фонд.

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати – оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Це Арсеній. Йому в березні 2, а він рік лікується від раку. У Арсенія дуже зворушливі пухкі щічки завдяки препарату Дексаметазон. Пухкі щічки і у улюбленої іграшки хлопчика – Вінні Пуха. Разом з Вінні Арсеній бореться ізі надраннім (ЦНС) ізольованим рецидивом гострого лімфобластного лейкозу. “Шкідливий” доктор лікує Арсенія, а Арсеній лікує Пуха. Тільки Пуха лікувати не потрібно, та й місцевий доктор Арсенія не вилікує. Хлопчика врятує тільки пересадка кісткового мозку від неспорідненого донора, яку в Україні не роблять. Операція запланована в Італії, ціна питання – 120 тис. євро. Залишилося зібрати – 35 тис. євро.

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ