fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Ангеліни

ДІАГНОЗ — Ювенільний мієломоноцитарний лейкоз

 

Ангеліні потрібна трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Дівчинку лікуватимуть в Італії.

 

__________

Збір закритий 11.02.2019. Благодійники зібрали для Ангеліни 82 808 грн. Дякуємо!

Трансплантацію Ангеліні оплатив МОЗ.

Станом на 1 жовтня 2019 року фонд оплатив 2 245 грн за трансфер з аеропорту Верони. Залишок коштів ми витратимо на допомогу Ангеліні під час контрольних візитів або на допомогу іншим підопічним.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. В окремих випадках сім’ям потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому адресний збір ми відкриваємо на кожну дитину.

__________

Дякуємо за допомогу

УСІ ДІТИ