fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Патрон/партнер програми фонду

Рак не взяв паузу на час війни. Дітям, які борються з хворобою, допомога потрібна тут і зараз. Запрошуємо вас стати патроном однієї з програм фонду — ваша системна підтримка гарантуватиме, що діти отримають життєво необхідне лікування вчасно навіть під час війни.

 

Ключові програми фонду:

 

Підтримка лікарень

Фонд системно підтримує українські лікарні: закуповує ліки, витратні матеріали, реагенти і обладнання, робить ремонти, покращує умови для пацієнтів і медперсоналу.

 

Адресна допомога підопічним в Україні

Фонд забезпечує медикаментами, витратними матеріалами, спеціальним харчуванням, імплантами, протезами та іншими необхідними речами дітей, які лікуються від раку.

 

Підтримка та безперервний професійний розвиток медичного персоналу

Ми надаємо медикам можливості для стажувань, відвідувань освітніх заходів за кордоном, міжнародних конференцій, курсів англійської мови, підписки на міжнародні медичні видання.

 

Паліативна програма

Забезпечуємо доступ до медичної допомоги, ліків, засобів догляду, спеціального харчування та психологічної підтримки для дітей на пізніх етапах хвороби.

 

Амбулаторне проживання

Орендуємо та надаємо в безоплатне користування (або компенсуємо вартість) житла у Києві і Львові для родин з інших міст під час діагностики та/або лікування дітей у денному стаціонарі.

 

Психологічна допомога дітям, які борються з раком, та/або членам їхніх сімей під час та після лікування

Проводимо індивідуальні та групові заняття для покращення психологічного та емоційного стану дитини та її близьких.

 

Підтримка сімей за кордоном

Надаємо матеріальну допомогу українським родинам, які зіткнулись з дитячим раком, і які через війну опинилися за кордоном і не можуть самостійно забезпечити базові потреби.

 

Евакуація дітей та родин за кордон

Допомагаємо з організацією та оплатою евакуації для лікування за кордоном, якщо така діагностика/лікування недоступні в України, а також поверненням в Україну після завершення лікування.

 

Дитинство у лікарнях

Програма покликана зробити перебування дітей у лікарнях менш травматичним та допомогти їм зберегти позитивний настрій. Це зустрічі з лікарняними клоунами, виконання мрій дітей, святкування виписок, дні краси, навчання тощо.

Форми партнерства

Акція за участі клієнтів

Проведіть акцію з відрахуванням частини вартості товару/послуги на користь підопічних фонду.

Детальніше
Допомога з бюджету компанії

Спрямовуйте частину бюджету на допомогу нашим підопічним.

Детальніше
Залучення співробітників

Залучайте співробітників до благодійності у рамках внутрішньої програми соціальної відповідальності.

Детальніше
Метчинг-партнер

Подвоєння/потроєння суми внеску, а значить і допомоги, яку отримають діти, є сильним стимулом для благодійників.

Детальніше