fbpx

Твої 50 грн допоможуть дитині у боротьбі з раком

Допомогти
2 Листопада 2020

Благодійний забіг DobroRun зібрав понад 1 млн гривень

Благодійний забіг DobroRun від Астерс та фонду “Таблеточки” зібрав понад 1 мільйон гривень для допомоги онкохворим дітям. Збір благодійних внесків на сайті dobrorun.tabletochki.org триватиме до 8 листопада 2020 р.

 

З нагоди свого 25-річчя юридична фірма Asters у партнерстві з благодійним фондом “Таблеточки” провела благодійний забіг DobroRun. Особливістю забігу став максимально інклюзивний формат: взяти участь у проекті можна було з будь-якого місця України та світу.

В DobroRun взяли участь понад 1.260 благодійників з 21 області України (від Закарпаття до Луганщини) та 16 країн світу: Австрії, Бельгії, Білорусі, Великобританії, Грузії, Данії, Естонії, Італії, Казахстану, Канади, Латвії, Німеччини, Словаччини, Словенії, США та Чехії.

Разом з індивідуальними учасниками до DobroRun 2020 долучилися і корпоративні команди, зокрема, представники AB Soft, ГО “Агенти крові”, AgileEngine, Be-It Health, Bosch Україна, Dentsu Ukraine, “Добробут”, Foodex24, Integrites, McCann Kyiv, Redhead Family Corporation,  Rehau, Šelih in partnerji (Словенія). Найбільший благодійний внесок зробила команда компанії Snapchat Україна.

Загальна сума благодійних внесків учасників DobroRun склала понад 1,1 млн грн. Усі ці кошти  перераховані на потреби підопічних фонду “Таблеточки” і будуть спрямовані на придбання життєво необхідних ліків для українських дітей, які борються з раком.

Ініціатива DobroRun об’єднала понад тисячу добрих самаритян з України та багатьох інших країн заради благородної мети, – коментує старший партнер Asters Армен Хачатурян. – Ми щиро дякуємо всім, хто розділив з нами ці цінні миттєвості, даруючи віру, надію та любов тим, хто їх найбільше потребує. Окремо хочу подякувати інформаційним, організаційним партнерам та волонтерам, завдяки ентузіазму яких DobroRun успішно відбувся, а також всій команді Asters за активну підтримку та залученість“.

Ми дуже вдячні нашому багаторічному партнеру – юридичній фірмі Asters – за те, що подарували свій День народження дітям, а також створили фантастичну подію – добрий та фановий забіг, аби кожен охочий міг долучитися до допомоги дітям, – зазначає директорка зі стратегічних партнерств благодійного фонду “Таблеточки” Світлана Пугач. – Крім безпосереднього результату – збору коштів на закупівлю ліків для дітей в підопічних відділеннях фонду, такі масштабні і яскраві проекти як DobroRun привертають увагу до важливої теми боротьби з дитячим раком і розвивають культуру благодійництва в Україні“.

Читайте також

Акції / 30 Жовтня 2020

“Мене це стосується. А тебе?”. Благодійна акція в мережі АТБ

Детальніше
Новини / 28 Жовтня 2020

Позиція фонду з приводу перерозподілу коштів з онкології на інші сфери

Детальніше
Новини / 21 Вересня 2019

“Я вже й забула, що хворіла”. Колишні онкохворі діти та їхні батьки розповідають, як це – перемогти рак

Детальніше
ВСІ НОВИНИ