fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Історія Михайла

ДІАГНОЗ — Гостра лімфобластна лейкемія, комбінований пізній рецидив

 

Повторний збір закритий 21 серпня 2019 р.

Благодійники зібрали для Михайла 90 346 грн. Дякуємо!

Фонд оплатив 17 417 грн за авіаквитки і 155 770 грн за лікування.

 

30 липня 2019 р.

У Бидгощі Міші провели трансплантацію, але після неї у хлопця було багато ускладнень і він отримував додаткове лікування. Це лікування не було включене у вартість трансплантації, і родина має оплатити заборгованість перед клінікою. Батьки самостійно оплатили частину рахунку, і їхні ресурси вичерпані.

Зараз сума заборгованості складає 17 856 євро. З першого збору для Міші залишилось 2656 євро благодійних внесків, які ми спрямуємо на оплату рахунку клініки. Але потрібно ще 15 200 євро, і ми просимо вас допомогти родині.

 

__________

2 листопада 2018 р.

Михайло Пичкар з Закарпаття потребує нашої з вами допомоги. У нього рак крові, рецидив. Допомогти може лише трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Клініка в Бидгощі готова прийняти хлопця, ціна – 108 225 євро. Але авіаквитки, проживання і харчування не включені в цей рахунок, і батькам потрібна допомога.

 

Спортсмен, артист, турист і найактивніший хлопець у класі – це все про Мішу. Мішу з минулого життя, до хвороби. Він грав у футбол, грав на баяні, обожнював ходити в турпоходи. А ще мріяв працювати лікарем. Після 9 класу збирався вступати до медичного училища, та натомість потрапив до лікарні сам.

Почалося все у 2015 році і так, як зазвичай відбувається у багатьох онкохворих дітей – з діагностування іншої хвороби. Сильно боліли суглоби, і Міша три тижні провів у педіатрії, лікували артрит. Але не допомогло, хлопець втрачав вагу з кожним днем, аж поки в листопаді не призначили пункцію. І виявилось, що в крові надмірна кількість бластів – незрілих клітин, які здатні вбити організм, якщо їх багато.

Гостра лімфобластна лейкемія, або ж рак крові.

У 2016-му були Ужгород, Київ і тривале болісне лікування. Хворобу вдалось побороти.

– Здавалось, що нарешті все. Міша почав відновлюватись, повернувся до навчання. Не покидав мрії про лікаря, готувався до вступу, – згадує мама Людмила.

Але вступ довелось відкласти. У червні цього року стався рецидив, Міша втратив зір і слух. Але не втратив надію.

– Він вражає своєю мужністю і вірою. Каже: “Мамо, все ж добре буде, треба лише потерпіти трохи”.

Міша справді терпить усе. За останні місяці почав повертатись слух, але що буде із зором – лікарі поки не знають. Та головне зараз – перемогти рак. Хіміотерапія більше не може допомогти, потрібна трансплантація, яку не проводять в Україні. Мама з татом збирають гроші, але підтримують переважно друзі, тому коштів небагато.

Міша ж тим часом налаштовується на трансплантацію і продовжує мріяти про навчання.

Коли тобі 15, складно відмовитися від мрії.

 

Фото: Ксенія Литвиненко

 

__________

Збір закритий 20.12.2018. Благодійники зібрали для Михайла 159 014 грн. Дякуємо!

Рахунок за трансплантацію оплатив МОЗ. Фонд оплатив 3 030 євро за пошук донора. Залишок коштів ми спрямуємо на допомогу родині Михайла під час перебування за кордоном.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ