fbpx

Історія Михайла

ДІАГНОЗ — Гостра лімфобластна лейкемія, комбінований пізній рецидив

 

Повторний збір закритий 21 серпня 2019 р.

Благодійники зібрали для Михайла 90 346 грн. Дякуємо! Зібрані кошти ми витратимо на оплату боргу перед клінікою.

 

30 липня 2019 р.

У Бидгощі Міші провели трансплантацію, але після неї у хлопця було багато ускладнень і він отримував додаткове лікування. Це лікування не було включене у вартість трансплантації, і родина має оплатити заборгованість перед клінікою. Батьки самостійно оплатили частину рахунку, і їхні ресурси вичерпані.

Зараз сума заборгованості складає 17 856 євро. З першого збору для Міши залишилось 2656 євро благодійних внесків, які ми спрямуємо на оплату рахунку клініки. Але потрібно ще 15 200 євро, і ми просимо вас допомогти родині.

 

__________

2 листопада 2018 р.

Михайло Пичкар з Закарпаття потребує нашої з вами допомоги. У нього рак крові, рецидив. Допомогти може лише трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Клініка в Бидгощі готова прийняти хлопця, ціна – 108 225 євро. Але авіаквитки, проживання і харчування не включені в цей рахунок, і батькам потрібна допомога.

 

Спортсмен, артист, турист і найактивніший хлопець у класі – це все про Мішу. Мішу з минулого життя, до хвороби. Він грав у футбол, грав на баяні, обожнював ходити в турпоходи. А ще мріяв працювати лікарем. Після 9 класу збирався вступати до медичного училища, та натомість потрапив до лікарні сам.

Почалося все у 2015 році і так, як зазвичай відбувається у багатьох онкохворих дітей – з діагностування іншої хвороби. Сильно боліли суглоби, і Міша три тижні провів у педіатрії, лікували артрит. Але не допомогло, хлопець втрачав вагу з кожним днем, аж поки в листопаді не призначили пункцію. І виявилось, що в крові надмірна кількість бластів – незрілих клітин, які здатні вбити організм, якщо їх багато.

Гостра лімфобластна лейкемія, або ж рак крові.

У 2016-му були Ужгород, Київ і тривале болісне лікування. Хворобу вдалось побороти.

– Здавалось, що нарешті все. Міша почав відновлюватись, повернувся до навчання. Не покидав мрії про лікаря, готувався до вступу, – згадує мама Людмила.

Але вступ довелось відкласти. У червні цього року стався рецидив, Міша втратив зір і слух. Але не втратив надію.

– Він вражає своєю мужністю і вірою. Каже: “Мамо, все ж добре буде, треба лише потерпіти трохи”.

Міша справді терпить усе. За останні місяці почав повертатись слух, але що буде із зором – лікарі поки не знають. Та головне зараз – перемогти рак. Хіміотерапія більше не може допомогти, потрібна трансплантація, яку не проводять в Україні. Мама з татом збирають гроші, але підтримують переважно друзі, тому коштів небагато.

Міша ж тим часом налаштовується на трансплантацію і продовжує мріяти про навчання.

Коли тобі 15, складно відмовитись від мрії.

 

Фото: Ксенія Литвиненко

 

__________

Збір закритий 20.12.2018. Благодійники зібрали для Михайла 159 014 грн. Дякуємо!

Рахунок за трансплантацію оплатив МОЗ. Фонд оплатив 3 030 євро за пошук донора. Залишок коштів ми спрямуємо на допомогу родині Михайла під час перебування за кордоном.

__________

Важливо: всі підопічні, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але рахунки клінік, які оплачує МОЗ, не включають авіаквитки, проживання, харчування. Також сім’ям в окремих випадках потрібна допомога з оплатою типування крові і пошуку донора, щоб дитина швидше полетіла на трансплантацію, або з оплатою додаткових рахунків за лікування (наприклад, коли виникають ускладнення і дитині призначають лікування, не включене в основний рахунок за трансплантацію). Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

Пам’ятаємо

УСІ ДІТИ