fbpx
At Tabletochki, we always look for ways to improve the donor's experience in helping children with cancer. Therefore, on January 16, 2023, we updated the Privacy Policy regarding personal data collection methods (sections 2 and 5 about data collection through partner sites). You can find the updated version of the Policy here. x

We take care of your privacy

We use cookies to offer you a better experience of using our website and helping children. But we won’t do that without your permission.

You can read more in our Privacy Policy and update your choices at any time by going to Privacy settings in your browser.

I accept cookies
Close

Звіт за вересень 2018 року

У вересні разом з вами ми залучили для допомоги онкохворим дітям 4 833 270 грн.

Завдяки вам 315 пацієнтів 8 онкоцентрів України отримали ліки на суму 758 702 грн і витратні матеріали на 130 369 грн.

19 дітей отримали медикаменти адресно на суму 756 338 грн.

Півтора мільйона гривень ми витратили на життєво необхідні препарати для підопічних. Впроваджуючи системні зміни, навчаючи лікарів, ми не можемо знехтувати потребами дітей, які хворіють “тут і зараз”. Ми боремось за життя кожної дитини, і програма забезпечення ліками – пріоритетна для фонду.
Підтримуйте цю програму будь-якою комфортною сумою: bit.ly/na_zakupivli_likiv

1 340 грн ми витратили на поліпшення інфраструктури лікарні, щоб медперсонал працював у більш комфортних умовах.

За програмою закордонного лікування відправили на трансплантацію стовбурових клітин Сашу Рожка і на контрольне обстеження Роксолану Підчук, а також зустріли після лікування у Вероні Михайліну Голубку і її сестричку Іванку.
У жовтні ми продовжуємо збирати кошти для шести підопічних: Роми Маломужа, Аліни Подущак, Каті Наумчук, Данили Ляшова, Максима Лук’янюка та Олі Дуленко.

15 підопічних сімей паліативної програми отримали допомогу на суму 166 638 грн. Всього під опікою фонду перебувають 83 родини.

Лікарняні волонтери провели 27 занять з дітьми в підопічних відділеннях київських лікарень. 11 дітей на Днях іменинника отримали подарунки, які ви для них купили.

Волонтери разом з куратором психологічної служби надали 33 групових та індивідуальних психологічних консультацій сім’ям в онковідділенні. Психологи фонду надали 35 консультацій в рамках паліативної програми і 29 консультацій підопічним на закордонному лікуванні.

Волонтери-фандрейзери створили 12 благодійних кампаній на платформі SuperTeam і зібрали на допомогу дітям 563 646 грн.

Адмінвитрати у вересні склали 10,1%.

Дякуємо, що весь цей час допомагаєте дітям одужувати!