fbpx

We take care of your privacy

We use cookies to offer you a better experience of using our website and helping children. But we won’t do that without your permission.

You can read more in our Privacy Policy and update your choices at any time by going to Privacy settings in your browser.

I accept cookies
Close

Звіт за червень 2017 року

У червні ми зібрали 3,5 млн. грн. Всього за час існування Таблеточок зібрано 84,5 млн. грн. Дякуємо вам!

За цей місяць ми купили ліків і медтехніки на суму 2,75 млн. грн. Ми зробили закупівлі для пацієнтів 9 київських і регіональних онковідділень лікарень і закупили 2793 штук, упаковок та флаконів розчинів, антибактеріальних, протиблювотних, протипухлинних, протигрибкових та інших препаратів (докладніше на ілюстрації). Ми також закупили на 554 тис. грн витратних матеріалів. Найбільшою нашою покупкою в місяці стали сети для приготування тромбоконцентрату “Амікус” – 431 800 грн за 68 штук.

Міжнародні партнери Міністерства охорони здоров’я почали новий цикл державних закупівель медикаментів за програмою дитячої онкології та почали поставки медикаментів. Але це не означає, що ми можемо розслабитися, адже велика відповідальність за своєчасність лікування онкохворих дітей лежить на нас з вами: є потреба в незареєстрованих в Україні препаратах, які не закуповує держава. Крім того, зменшуються запаси медикаментів за попередніми закупівлями, деякі найважливіші препарати перебувають на перереєстрації, тому ми змушені діставати і їх. Велика вам вдячність за постійну допомогу.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 11,15%.

У червні ми допомогли полетіти на лікування за кордон Єгору Гончару і Насті Целінко, а також зустріли після лікування Алісу Шевчук. Ми порадували подарунками 10 іменинників і провели 34 спільних і індивідуальних волонтерських заняття, провели свята у відділеннях до Дня захисту дітей.

Ми виділили 87 256 грн для підтримки 12 підопічних сімей нашої паліативної програми (це медикаменти, медичне обладнання, матеріальна допомога) і здійснили мрії 2 дітей. Всього під нашою постійною опікою знаходиться 57 сімей.

Волонтером місяці стала фотограф Тая Носихіна. Вона працювала з нами на різних заходах у відділеннях. Тая вміє не лише зловити і зафіксувати найемоційніші миті, а й може поспілкуватися з дітьми і допомогти їм максимально залучитися до атмосфери свята. Дякуємо, Таю!

Заходом місяця стали всі неймовірні акції до Дня захисту дітей. Вони принесли нашим підопічним 716 085 грн. допомоги. Спасибі всім вам!

Липень, як і всі літні місяці, буде непростим. У цьому місяці разом з іншими неурядовими організаціями та МОЗ ми продовжимо докладати наші зусилля для роботи над проектом медреформи охорони здоров’я і просуванню його в сесійній залі. Ми продовжимо контролювати закупівлі 2016 і 2017 років, контролювати впровадження наказу по відкритих реанімаціях і введення благодійних СМС. Ми також будемо домагатися своєчасної оплати державою закордонного лікування наших підопічних.

Зараз у нас на зборі коштів на пересадку кісткового мозку від неспорідненого донора троє підопічних: Евеліна Олехнович, Кирило Ткаченко і Михайлина Голубка. До недавнього часу всі передбачені бюджетом гроші на оплату державою операцій за кордон вже були розподілені, але МОЗ отримав додаткове фінансування програми оплати зарубіжних операцій і ми сподіваємося, що діти якомога швидше зможуть поїхати на лікування.

Дякуємо, що ви з нами весь цей час.