fbpx
At Tabletochki, we always look for ways to improve the donor's experience in helping children with cancer. Therefore, on January 16, 2023, we updated the Privacy Policy regarding personal data collection methods (sections 2 and 5 about data collection through partner sites). You can find the updated version of the Policy here. x

We take care of your privacy

We use cookies to offer you a better experience of using our website and helping children. But we won’t do that without your permission.

You can read more in our Privacy Policy and update your choices at any time by going to Privacy settings in your browser.

I accept cookies
Close

Звіт за січень 2016 року

У січні ми зібрали 1,51 млн грн. Всього за час існування “Таблеточок” зібрано 42,83 млн грн. Спасибі вам!

За цей місяць ми купили ліків, витратних матеріалів та обладнання на суму 794,7 тис. грн. Закупівлі були зроблені для Центру онкогематології і трансплантації кісткового мозку Охматдиту, для Референс-центру Клінічної лабораторної діагностики та метрології Охматдиту, для Київського дитячого обласного онкологічного диспансеру та для Онковідділення Рівненської дитячої обласної лікарні. Ми закупили:

– Протимікробні препарати (Авелокс, Піперацилін) – 171 упаковку;
– Антибактеріальні (Ванкоміцин, Зивокс, Ципринол) – 131 уп .;
– Протиблювотні (Зофран, Тропісетрон, Осетрон) – 200 уп .;
– Протипухлинні (Вінкристин, Алексан, Цітозар, Метротрексат, Мітоксантрон) – 203 уп .;
– Інші препарати (Гептралу, Цефогран, тавегіл, Ессенціале) – 82 уп .;
– Розчини (АСД-а) – 100 фл .;
– Витратні матеріали (набір системи для інфузоматів Терумо) – 600 од .;
– Обладнання (Волюмітріческій інфузійний насос Infusomat) – 4 од .;

Найбільшою нашою покупкою в місяці стали інфузійні насоси – 147 880 грн за 4 насоса.

За тендерам ці ліки не були закуплені, і без вашої допомоги діти б не впоралися, адже їх лікування не може залежати від волі чиновників. Спасибі вам велике за підтримку.

У цьому місяці наші адмінвитрати склали 4,9%. З березня 2015 року наші адмінвитрати частково покриває наш партнер – банк VTB Україна. Більше деталей є за посиланням http://goo.gl/Pj4Yb4 у вкладці “Витрати”.

У січні ми роздали всі ваші подарунки до нового року, подарували подарунки благодійників 7 іменинникам місяця. І виконали кілька бажань наших підопічних.

Також ми виділили 26,09 тис. грн для підтримки 15 підопічних нашої паліативної програми.

У цьому місяці ми отримали 334,5 тис. грн допомоги від наших партнерів, дякуємо! Також нам перераховано 160,8 тис. грн з акцій і заходів. Зокрема, 88 тис. грн ми отримали від магазинів Good Wine – це гроші від продажу імбирних пряників на користь наших підопічних. Ми дуже вдячні закладам і всім вам.

Волонтером місяці стала Надія Моргун і дякуємо їй за це! 🙂 Надя – наш постійний і поки єдиний волонтер на заняттях в Київському дитячому обласному онкодиспансері.

Дякуємо компаніям, які ставили у себе наші баночки Happy Can – ви зібрали в них 12,5 тис. грн. Спасибі всім, хто організовував заходи і запрошував нас, хто підтримував нас на фестивалях та акціях, спасибі волонтерам, спасибі кожному з вас.

Друзі, дякуємо, що ви з нами увесь цей час. У цьому місяці ми оголосимо збір на оплату операції по пересадці клітин кісткового мозку від неспорідненного донора у нової підопічної дитини, продовжимо збирати кошти на операцію для Олени Крутій і на курс лікування для Маші Кміти. Ми будемо закуповувати ліки, реагенти і медобладнання в відділення, а також проведемо кілька акцій до Міжнародного дня онкохворої дитини. Без вас нам не впоратися.