fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Витримці та усидливості Аміни можна лише позаздрити. Якось дівчинку жартома попросили стежити за роботою завідуючої відділенням, де вона проходила лікування. 

Наступного дня Аміна прокинулася о шостій і зустріла лікарку під дверима її кабінету 

«Я солодкоїжка з п’яти років», – рішуче заявляє семирічна Аміна. Вона багато розповідає про себе, улюблені іграшки, подругу по палаті і старшу сестру за якою неймовірно скучила.

«Сестра дуже просила котика і обіцяла доглядати за ним. Їй купили кота, але по факту доглядаю за ним я. Давно ми не бачилися з Люсею», – Аміна поринає у спогади про сестру і тата.

Нещодавно він подарував Аміні величезний набір фломастерів. 60 штук! Дівчинка носить їх у спеціальному чохлі і залюбки ділиться ними з усіма охочими.

За пів року боротьби з пухлиною мозку Аміна потоваришувала і з пацієнтами відділення, і з медиками. Та попри веселу компанію, дівчинка мріє чим скоріше повернутися додому. 

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдан проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ