fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
23 Квітня 2022

У Всеукраїнський день психолога ми дякуємо психологиням фонду за їхню невтомну боротьбу на незримому фронті

У Всеукраїнський день психолога ми дякуємо психологиням фонду за їхню невтомну боротьбу на незримому фронті.

З початку повномасштабного вторгнення росії 12 психологинь, які на постійній основі співпрацюють з фондом, надають кризову психологічну допомогу підопічним та їхнім близьким онлайн: в Україні, за кордоном і на окупованих територіях. Координує їхню роботу старша фахівчиня програми «Психологічна допомога» Ірина Алексєєва.

Коли почалася війна, психологиня Ольга Севрук підтримувала дітей та батьків у бомбосховищі «Охматдиту» – навіть допомогла влаштовувати святкування днів народжень підопічних. Сьогодні Ольга фактично живе в лікарні, надаючи допомогу дітям у відділеннях в тому числі пораненим, їхнім батькам, а також медичному персоналу.

– Важливим напрямом роботи є підтримка евакуйованих за кордон сімей. Вже понад 400 родин онкохворих дітей виїхало в країни Європи та Північної Америки для продовження лікування. Одним з викликів є адаптація до нового середовища та мовний бар’єр. Психологині проводять індивідуальні заняття з батьками та дітьми.

– Підлітки, які подолали рак, продовжують підтримувати зв’язок онлайн, працюючи над власною психоедукацією. Психологині допомагають зрозуміти, що підлітки зараз можуть переживати і як впоратися з цим.  

– Також поновили заняття арттерапією, які позитивно впливають на психоемоційний стан. Нині є дві групи – дитяча й доросла для батьків. Напередодні Великодня кожна створювала яйце-райце – символ життя та весняного відродження.

– Продовжують роботу й групи підтримки батьків в горюванні. Їхня головна задача – обмін досвідом та підтримка. Багато сімей, які раніше познайомилася на заняттях, товаришують, тому крім психологічної допомоги від спеціалістів вони мають ще й взаємопідтримку. 

– Коли рак виявляється сильнішим, сім’я потребує особливої підтримки, а надто сьогодні. Дорослі та дитячий психолог підтримують сімей паліативної програми фонду, допомагаючи опанувати ситуацію.

Ми безмежно вдячні кожній за ваш професіоналізм, відданість справі та щирі серця. 

Ми сильні разом! 

Ви можете звернутися до психологічної служби фонду «Таблеточки» за номером +38 050 210 55 41.

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ