fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити
4 Червня 2024

У дітей – 920 нових супердрузів, які допомагатимуть їм щомісяця

До Дня захисту дітей 920 з вас оформили підписки на щомісячну допомогу дітям. Разом це 273 тисячі гривень життєво важливої підтримки щомісяця. 

Регулярна допомога надзвичайно цінна, адже вона дає сімʼям впевненість у тому, що ліки, витратні матеріали, консультації психологів та інші необхідні речі будуть сьогодні, завтра і через місяць — стільки, скільки потрібно. Вона також дає нам можливість планувати допомогу навіть у найменш стабільні часи — під час повномасштабної війни.

Дякуємо кожному благодійнику, який оформив підписку на щомісячну допомогу, а також усім, хто збирав власні команди супердрузів. Ми зворушені тим, як багато неймовірних людей підтримують дітей у боротьбі з раком.

День захисту дітей минув, проте приєднатися до команди супердрузів – це завжди чудова ідея, адже допомога дітям потрібна щодня.

Ви — їхня надійна опора!

 

Читайте також

Новини / 14 Лютого 2024

Стартував четвертий радіомарафон для допомоги дітям, які борються з раком

Детальніше
Новини / 15 Січня 2024

Різдвяна акція «Дарунки на здоровʼя» зібрала майже 5,5 мільйонів гривень на лікування дітей, які борються з раком

Детальніше
Новини / 13 Грудня 2023

Пакунок-піклунок — новий проєкт для підтримки сімей на перших етапах лікування дитячого раку

Детальніше
ВСІ НОВИНИ