fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
20 Квітня 2022

«Таблеточки» та «Добробут» запускають безоплатну патронажну службу, хоспіс та центр фізичної реабілітації в Києві

«Таблеточки» разом з медичною мережею «Добробут»запускають безоплатну патронажну службу, хоспіс та центр фізичної реабілітації в Києві.

Ми завжди приділяли особливу увагу паліативній допомозі, виділяючи її в окрему програму. У 2022 році ми планували підсилити її, забезпечивши важкохворих та маломобільних пацієнтів Києва щоденним кваліфікованим медичним та соціальним доглядом. Війна лише загострила цю потребу. 

Тому фонд спрямував 6 млн гривень на програму «Добробуту» із забезпечення безоплатною медичною допомогою, доглядом та медичним супроводом вдома таких пацієнтів. У партнерстві з хоспісом та патронажною службою мережі ми запускаємо проєкт у трьох напрямках допомоги. 

– Програма фізичної реабілітації амбулаторна допомога в медичному центрі «Добробут» (вул. Ідзиковських, 3). Для отримання допомоги потрібне направлення від лікаря будь-якої медичної установи. Пріоритет надається людям із травмами, отриманими через воєнні дії. 

– Медичний супровід вдома всі види лікарських та медсестринських послуг патронажної служби «Добробут» можуть отримати діти до 14 років та люди від 60 років.

– Паліативний догляд ушпиталення до стаціонару «Добробут» (вул. Любомира Гузара, 3, 3 поверх) та медичний догляд. Тут допомогу зможуть отримати пацієнти, які мають важкі хронічні або невиліковні захворювання, що потребують симптоматичного лікування та знеболення. 

Подати заявку на допомогу та дізнатися всі необхідні деталі можна через контакт-центр «Добробуту» за номером +38 097 495 2 888. Послуги надаватимуться безоплатно.

Цей проєкт став можливим завдяки благодійникам фонду. Ми дякуємо вам, друзі, за підтримку у такий складний час. Ви продовжуєте допомагати тим, хто вкрай потребує цього зараз, і це безцінно!

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ