Оберіть, як ви зміните дитячі життя

Захистити від інфекцій

2 шприци з аспіраційною голкою. Коли такими шприцами вводять ліки в крапельницю, це захищає дитину від потрапляння інфекцій.

обрати

Знищити бактерії

1 флакон антибактеріального препарату цефтриаксон для лікування бактеріальних інфекцій, які виникають через зниження імунітету дитини.

обрати

Надати сили організму

Курс лікування гормональним препаратом дексаметазон. Ці ліки підтримують роботу організму дитини під час важкого лікування.

обрати

Посилити боротьбу

Флакон імуносупресивного препарату. Він необхідний для реабілітації після пересадки кісткового мозку, щоб зробити фінальний крок назустріч одужанню.

обрати

Дітям потрібні 1000 нових супердрузів

Супердрузі – це благодійники, у яких оформлена підписка #наТаблеточки. Щомісяця з вашої картки автоматично списується внесок на допомогу дітям. Зручно. Звично. Для дітей – безцінно.

Зараз під опікою фонду 500 дітей і 21 онковідділення щомісяця. Дітям потрібні 1000 нових супердрузів аби продовжувати якісне лікування.
Саме регулярна допомога дозволяє дітям лікуватися вчасно, батькам – спати спокійніше, а нам – планувати допомогу дітям на місяці наперед.

Ви обираєте комфортну для вас суму регулярної допомоги. Перше списання благодійного внеску відбудеться в обрану вами дату. Далі кошти списуватимуться щомісяця в цю саму дату. Підписку можна відключити в будь-яку мить в особистому кабінеті.

Допомагати щомісяця

5 супердрузів вже щомісяця допомагають дітям на

0 0 0 0 9 5 0

грн

Про фонд «Таблеточки»

Фонд допомогає онкохворим дітям та їхнім сім’ям в Україні

500 дітей щомісячно під опікою фонду

Адресну допомогу фонду за 10 років отримало більше 5500 дітей

Допомагати щомісяця