fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 гривень допоможуть дитині одужати

Допомогти
17 Грудня 2021

Щоб продовжити лікування Софії, вперше в Україні використали унікальні ліки, вартістю три мільйони гривень

Друзі, завдяки вашій допомозі вдалося придбати препарат Voraxaze, який раніше ніколи не використовувався в Україні і який потрібно було ввозити за особливою процедурою. Вартість чотирьох флаконів три мільйони гривень!

Ці унікальні ліки єдиний шанс на продовження лікування 12-річної Софії зі Львову. Дівчинка бореться з раком кісток у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Щоб подолати хворобу, Софія проходить курс хіміотерапії. Хіміопрепарати надзвичайно токсичні. Вони знищують не лише злоякісні клітини, але й здорові. Тому під час лікування страждають різні органи. 

Щоб захистити їх, потрібен антидот препарат, який нейтралізує дію хіміопрепарату та виводить його з організму. Антидоти, які зазвичай використовують під час хіміотерапії, Софії не допомогли. Лише викликали важкі побічні дії – вражали життєво важливі органи. Лікарі не могли продовжувати хіміотерапію, але й зупиняти теж рак взяв би верх.

Єдина можливість продовжити лікування ввести Софії під час наступного блоку хіміотерапії надзвичайно дорогий, не зареєстрований препарат Voraxaze. 

В розвинених країнах лікарні мають чітко вибудуваний маршрут його швидкої поставки, адже на кону стоїть продовження лікування дитини. В Україні донині Voraxaze не використовували.

Щоб Софія отримала життєво необхідний препарат, потрібно було багато зробити знайти постачальника, отримати дозвіл на ввезення ліків, продумати логістику з Великобританії до України.

Ми безмежно вдячні британському дистриб’ютору препарату, який у рекордні терміни поставив цей препарат в Україну, та нашому логістичному партнеру за організацію доставки, ввезення, розмитнення та передачі цінного препарату.

Ми щиро радіємо, що діти, які лікуються в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, отримують шанс на одужання попри все. Медики центру не зупиняються ні перед чим, аби дитина подолала рак. Дякуємо медикам центру, зокрема команді Клініки дитячої онкології та ТКМ під керівництвом Романа Кізими. 

Окрема подяка благодійникам дякуємо кожному з вас за допомогу. Завдяки вам неможливе стає можливим! Завдяки вам Софія отримала шанс на одужання!

P.S. Всього за кілька днів Voraxaze вивів з організму токсичний хіміопрепарат. Софія продовжує лікування. Лікарі та родина дівчинки налаштовані оптимістично.

Читайте також

Акції / 30 Червня 2021

Свята без хвороби: благодійники зібрали мільйон, Фонд Бориса Ложкіна додає ще один

Детальніше
Новини / 19 Квітня 2021

Річний звіт фонду «Таблеточки» 2020

Детальніше
Акції / 30 Жовтня 2020

“Мене це стосується. А тебе?”. Благодійна акція в мережі АТБ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ