Михаил Пичкар
Диагноз
Острый лимфобластный лейкоз, комбинированный поздний рецидив
Возраст
16 лет
собрано

50 105 грн

осталось

381 250 грн

ПОВТОРНИЙ ЗБІР ВІДКРИТИЙ 30 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

У Бидгощі Міші провели трансплантацію, але після неї у хлопця було багато ускладнень і він отримував додаткове лікування. Це лікування не було включене у вартість трансплантації, і родина має оплатити заборгованість перед клінікою в найближчі два тижні. Батьки самостійно оплатили частину рахунку, і їхні ресурси вичерпані.

Зараз сума заборгованості складає 17 856 євро. З першого збору для Міши залишилось 2656 євро благодійних внесків, які ми спрямуємо на оплату рахунку клініки. Але потрібно ще 15 200 євро, і ми просимо вас допомогти родині. 

Робіть благодійний внесок на цій сторінці, натиснувши кнопку "Допомогти".

Карта ПриватБанк 5169 3324 0665 2035, оформлена на Кудіненко/Єрмолаєву О.Я., засновницю фонду. Це карта фонду (юрособи), але за банківськими правилами вона випущена на фізособу. У призначенні вкажіть, будь ласка, "Міша Пичкар".

Маленької допомоги не буває. Дякуємо!

 

__________​

Збір закритий 20 грудня 2018 р.

Благодійники зібрали для Михайла 159 014 грн. Дякуємо!

Рахунок за трансплантацію оплатив МОЗ. Фонд оплатив 3 030 євро за пошук донора. Залишок коштів ми спрямуємо на допомогу родині Михайла під час перебування за кордоном (матеріальна допомога на харчування, оплата житла) або перерозподілимо на потреби інших підопічних.

__________

Важливо: всі підопічні нашої програми закордонного лікування, яким потрібна трансплантація кісткового мозку (стовбурових клітин) від неродинного донора, стоять в черзі МОЗ на оплату. Але інколи у дитини немає часу чекати - оплати затримуються, в бюджеті не вистачає грошей на всіх. А ще сім’ям в окремих випадках потрібно самостійно оплачувати типування крові і пошук донора, платити за зйомну квартиру і харчуватись. Тому ми відкриваємо адресний збір на кожну дитину.

__________

 

2 листопада 2018 р.

15-річний Михайло Пичкар з Закарпаття потребує нашої з вами допомоги. У нього рак крові, рецидив. Допомогти може лише трансплантація стовбурових клітин від неродинного донора. Клініка в Бидгощі готова прийняти хлопця, ціна - 108 225 євро. Чи оплатить МОЗ лікування - невідомо. Допомогти Міші прямо зараз можна на нашому сайті.

 

Спортсмен, артист, турист і найактивніший хлопець у класі - це все про Мішу. Мішу з минулого життя, до хвороби. Він грав у футбол, грав на баяні, обожнював ходити в турпоходи. А ще мріяв працювати лікарем. Після 9 класу збирався вступати до медичного училища, та натомість потрапив до лікарні сам.

 

Почалося все у 2015 році і так, як зазвичай відбувається у багатьох онкохворих дітей - з діагностування іншої хвороби. Сильно боліли суглоби, і Міша три тижні провів у педіатрії, лікували артрит. Але не допомогло, хлопець втрачав вагу з кожним днем, аж поки в листопаді не призначили пункцію. І виявилось, що в крові надмірна кількість бластів - незрілих клітин, які здатні вбити організм, якщо їх багато.

Гостра лімфобластна лейкемія, або ж рак крові.

У 2016-му були Ужгород, Київ і тривале болісне лікування. Хворобу вдалось побороти.

- Здавалось, що нарешті все. Міша почав відновлюватись, повернувся до навчання. Не покидав мрії про лікаря, готувався до вступу, - згадує мама Людмила.

Але вступ довелось відкласти. У червні цього року стався рецидив, Міша втратив зір і слух. Але не втратив надію.

- Він вражає своєю мужністю і вірою. Каже: “Мамо, все ж добре буде, треба лише потерпіти трохи”.

Міша справді терпить усе. За останні місяці почав повертатись слух, але що буде із зором - лікарі поки не знають. Та головне зараз - перемогти рак. Хіміотерапія більше не може допомогти, потрібна трансплантація, яку не проводять в Україні. Мама з татом збирають гроші, але підтримують переважно друзі, тому коштів небагато.

Міша ж тим часом налаштовується на трансплантацію і продовжує мріяти про навчання.

Коли тобі 15, складно відмовитись від мрії.

 

 

Фото: Ксенія Литвиненко

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас