Коля Корабельский
Диагноз
первичный иммунодефицит, синдром Вискота-Олдрича
Возраст
5 месяцев
собрано

179 505 грн

осталось

2 900 495 грн

Тримісячному Колі Корабельському терміново потрібна допомога — 110 тисяч євро на лікування.

 

Коля тільки нещодавно навчився всміхатися і гратися іграшками, а вже хворіє і щодня приймає антибіотики. 

У Колі рідкісне захворювання імунної системи, яке буває у 4-10 дітей з мільйона новонароджених. Воно може призвести до смерті від крововиливів та інфекцій.

На щастя, навіть така рідкісна і страшна хвороба успішно лікується пересадкою донорських стовбурових клітин.

На жаль, зробити пересадку Колі можна тільки за кордоном, у Вероні, а в державному бюджеті на це закінчилися гроші. Чекати наступного року немає часу.

Батьки вже витратили 15 тисяч євро, щоб Колі почали шукати донора. Більше у сім’ї грошей немає, тому надія на нас з вами.

 

Ця біда приходить до Корабельських вдруге — з таким самим захворюванням народився їхній старший син Володя. Хлопчика успішно вилікували пересадкою стовбурових клітин і зараз він здорова, життєрадісна дитина. 

Батьки, Сергій та Ольга, багато років не наважувалися на другу дитину, хоча завжди мріяли про велику сім’ю. Мріяв про братика і Володя. Тепер малюк Коля бавиться у своєму ліжечку і усміхається. Аж поки не починають мучити біль і температура.

Цієї весни Володя закінчив молодшу школу. На святковій лінійці, коли діти відпускали в небо повітряні кульки, батько не зміг стримати сліз: «От дав би бог, щоб і з молодшим так!». 

Так і буде. Обов'язково.

Якщо ми з вами допоможемо.

 

 

Фото: Анастасія Жмурко

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас