Запрошуємо долучитися до Дня Лимонаду!
Дата: 25.07.2019 13:48
Вернуться назад

Ми чекали цього рік. І нарешті оголошуємо наш п’ятий, шалено смачний і веселий — День лимонаду!

9 серпня вся країна знову питиме холодні лимонади, щоб допомогти одужати нашим підопічним. Ми запрошуємо приєднатися до акції офіси і бізнес-центри, кафе, ресторани, кав'ярні і готелі, а також всіх-всіх небайдужих!

ОФІСИ І БІЗНЕС-ЦЕНТРИ​

9 серпня готуйте смачні лимонади і смаколики до них, продавайте колегам або сусідам по бізнес-центру, а зібрані кошти передавайте на допомогу онкохворим дітям.

Для підготовки ми надамо вам електронні інформаційні матеріали про акцію, які ви зможете роздрукувати у потрібній кількості, а також рекомендації щодо проведення заходу.

Інформацію про участь надсилайте на адресу partners@tabletochki.org з позначкою «День Лимонаду 2019 — Офіси».

РЕСТОРАНИ, КАВ’ЯРНІ, КОНДИТЕРСЬКІ, ГОТЕЛІ

Готуйте прохолодні напої і разом з гостями свого закладу даруйте нашим підопічним шанс швидше повернутися з лікарень в дитинство.

Умови акції прості:

  • З 9 серпня пропонуйте гостям освіжаючі напої, вартість яких ви визначаєте самі.
  • Передавайте всю вартість або прибуток від продажу цих напоїв до фонду на допомогу дітям.
  • Термін дії акції — від 1 дня до 1 місяця (на ваш розсуд).
  • Ми надамо вам електронні шаблони інформаційних матеріалів, які вам залишиться тільки роздрукувати (плакати, тейбл-топери, наліпки).
  • Ми також забезпечимо інформаційну підтримку акції (анонси в ЗМІ, на сайті і в соціальних мережах фонду). Усі заклади, які візьмуть участь в акції, ми додамо на мапу і поширимо її в соцмережах.

Інформацію про участь надсилайте нашій координаторці Аллі Мирній на пошту a.mirnaya@tabletochki.org з темою листа «День лимонаду 2019». У листі вкажіть, будь ласка, назву закладу, строк проведення акції та посилання на сторінку закладу в соцмережах.

ВОЛОНТЕРСЬКІ ІНІЦІАТИВИ

Ви можете провести День лимонаду будь-де: у своєму ЖК або в будинку, в дитячому садочку разом з дітьми, влаштувати пікнік або вечірку із друзями. Готуйте лимонади, а гроші від їхнього продажу перераховуйте на допомогу підопічним фонду.

На День лимонаду обов’язковими є лимонад і хороший настрій! Додавайте смаколики, конкурси, ігри і показуйте всім навколо, що допомагати – це приємно і весело.

Ми надамо вам порадник та яскраві шаблони інформаційних матеріалів — плакати, заготовки під цінники, стрілочки-вказівники та інше. Друкуйте і прикрашайте майданчик для заходу.

Інформацію про участь надсилайте нашій координаторці Марі на m.leva@tabletochki.org з позначкою «День Лимонаду 2019». У листі, будь ласка, вкажіть дані ім’я та прізвище організатора, місто й дату проведення заходу (9 серпня або будь-який інший день в серпні).

Переказати гроші на допомогу дітям можна на нашій платформі за посиланням: bit.ly/dl_2019 

 

День лимонаду — щорічна акція фонду, яка з 2015 року принесла нашим підопічним майже 2 мільйони гривень допомоги.

Долучайтеся і допомагайте дітям швидше повернутися з лікарні в дитинство

# Акции

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас