Вітаємо з днем медика!
Дата: 16.06.2019 14:26
Вернуться назад

Від щирого серця вітаємо медичних працівників з професіональним святом!

Щодня ви робите неймовірне, стоїте поруч з хворою людиною і її сім’єю в найтемніші і найхолодніші дні, і ми безмежно вдячні вам за ваше терпіння, безсонні ночі і турботу про своїх пацієнтів.

Ми мріємо про майбутнє, в якому жодна дитина не помирає від раку. Віримо, що кожен медик в онковідділенні мріє про те саме. І ми готові допомагати лікарям і медсестрам наблизити це майбутнє.

Ми розвиваємо освітню програму фонду. За рік більше 30 медиків з київських і регіональних лікарень змогли потрапити на важливі конференції і стажування, звідки повернулись з новими, сучасними знаннями і навичками.

Освіта медиків — це вища якість лікування. Але ці слова означають набагато більше: процедури без болі, швидші і безпечніші операції, лікування ближче до дому, коли вся родина може бути разом, менше страху. Зрештою, це більше пацієнтів, які отримують шанс жити повноцінним здоровим життям.

Будь ласка, привітайте медиків з їхнім днем і підтримайте благодійним внеском нашу освітню програму.

Кожен ваш внесок — це можливість для українських лікарів і медсестер ставати сильнішими в боротьбі за життя пацієнтів. Подаруйте їм цю силу сьогодні.

heart bit.ly/naTabletochki

______
Фото: Костянтин Голінченко

# События

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас