С нами уже больше 1000 регулярных благотворителей
Дата: 25.04.2019 15:18
Вернуться назад

Не можемо тримати таку новину в офісі!

Більше тисячі людей підтримують наших підопічних щомісячними благодійними внесками! Якщо точно — то 1160, і це неймовірно круто і надихає. Дякуємо вам! 

Щомісячна допомога — це не завжди допомога конкретній дівчинці чи хлопчику. Але вона здатна на більше, тому що одночасно покращує життя багатьох родин.

Зараз фонд орендує чотири амбулаторні квартири в Києві. В них живуть сім’ї з регіонів, коли дитину виписують з київської лікарні, але додому ще не відпускають, бо потрібні регулярні обстеження. Саме завдяки щомісячним внескам ми можемо платити оренду і бути впевненими, що і наступного місяця 8 родин будуть мати чисте просторе житло.

А ще ми хочемо, щоб онкохворі діти лікувались в Україні за світовими стандартами. Для цього у лікарів мають бути міжнародні протоколи, перекладені українською. Зараз ми замовляємо переклади цих протоколів. Вартість одного перекладу — 50 тисяч гривень. Маючи вашу щомісячну допомогу, ми можемо планувати витрати на цей напрямок і на наступні місяці. А це означає, що ще більше онкохворих дітей будуть лікуватись якісніше і ефективніше.

Ми запрошуємо кожного долучитись до регулярної допомоги дітям. Підписуйтесь на щомісячний благодійний внесок на будь-яку комфортну суму і разом з нами наближайте майбутнє, де кожна онкохвора дитина одужує!

heart dreams.tabletochki.org
Ваші 30 або 50 гривень мають значення!

_____
Фото: Костянтин Голінченко

# Новости Фонда

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас