Международный день волонтера
Дата: 05.12.2017 15:40
Вернуться назад

Друзі, пост безмежної вдячності і привітань!

Сьогодні, у Міжнародний день волонтера, ми хочемо подякувати всім, хто від щирого серця допомагає нашому фонду. Це величезна кількість людей в Україні і за кордоном, чия підтримка для нас безцінна.

Допомагаючи фонду, вони допомагають в першу чергу нашим підопічним дітям побороти складні хвороби. І далі ми хочемо розповісти про кожну команду волонтерів і ще раз подякувати за турботу.

 

 Волонтери за кордоном

Помічники в інших країнах більше шести років передають або привозять для онкохворих дітей ліки, що не зареєстровані в Україні. Це перші волонтери, з яких розпочалась історія проекту «Таблеточки» ще до того, як ми стали фондом.

Також родини, що летять на лікування, почуваються більш впевнено, бо в аеропортах їх зустрічають наші волонтери. Вони ж допомагають вирішувати організаційні питання, спілкуватись з клініками. І просто стають друзями в чужій країні.

Дякуємо вам за небайдужість!

 Лікарняні волонтери

Зараз це більше двадцяти дівчат, що проводять регулярні заняття з нашими підопічними в лікарні «ОХМАТДИТ» та Київському обласному онкодиспансері. Вони пам’ятають імена дітей і стають для них друзями. Хворим дітям потрібно знати, що про них не забули, потрібні розваги і свята. І наші волонтери це все їм дарують.

Дякуємо вам, що присвячуєте свій час нашим діткам!

 Волонтери на Днях краси

Чарівні феї (ми також знаємо їх як професійних і відповідальних візажистів, перукарів, майстрів манікюру) перетворюють ігрові кімнати в салони краси. В них мами, втомлені нескінченними лікарняними буднями, відволікаються і потрапляють до казкового світу зачісок та SPA-процедур. І, звичайно ж, потрапляють до об’єктивів наших волонтерів-фотографів.

Дякуємо вам, що даруєте нашим діткам мам із сяючими очима і веселим настроєм!

 Волонтери на заходах

Фонд або наші партнери проводять багато заходів протягом року. Це благодійні ярмарки, донорські та інші акції на підтримку наших підопічних.

Інколи збираються сотні учасників. І наші волонтери допомагають з усіма організаційними питаннями: реєструють гостей, розповідають про фонд чи донорство, бавляться з дітьми, знають все-все про нашу сувенірну продукцію і можуть впоратись з мільйоном справ одночасно.

Дякуємо вам за вашу злагоджену роботу і той комфорт, що ви створюєте!

 Волонтери-фандрейзери

Це люди, що вигадують і проводять власні благодійні заходи, під час яких збирають кошти на потреби наших підопічних: кіно-вечері та добрі татуювання, барахолки, ярмарки, квести, марафони і ще десятки різних форматів. Лише на платформі super.tabletochki.org створено 156 фандрейзингових кампаній і зібрано 5 556 764 грн. допомоги.

Дякуємо за вашу креативність, щире бажання допомогти і за те, як ви запалюєте цим всіх навколо вас!

 Волонтери-перекладачі

Ціла команда фей піклується, щоб дописи в блозі і на цій сторінці виходили українською, англійською і російською. Це означає, що ще більша кількість людей дізнається про можливість допомогти нашим підопічним.

Дякуємо, що допомагаєте нам впоратись з величезними обсягами інформації і робите це вчасно і відповідально!

 Волонтери дизайнери, ілюстратори

Ціла команда з 57 професіоналів допомагає нам з візуальною частиною проектів. Красиві ілюстрації на цій сторінці, листівки, розмальовки для дітей, що летять на лікування, матеріали до акцій фонду (таких як «Щедрий листопад»), до Дня Переможців та інших проектів – це їхня щира допомога.

Дякуємо, що завдяки вам світ стає більш яскравим і веселим!

 Волонтери фотографи та відеооператори

Вони зберігають пам’ятні моменти з життя підопічних і їхніх родин, співробітників, партнерів та волонтерів фонду. Це вони роблять красиві фотографії та відеоролики, які допомагають у зборі коштів. І це вони створили величезний банк, де є безцінні фотографії з лікарняних занять, проводів та зустрічей в аеропорті, усіх наших свят.

А ще наші волонтери допомагають фонду знімати відео про дитячий рак і розповідати простими словами про складну хворобу.

Дякуємо за всі емоції і користь, що приносить ваша робота! А ще за те, що разом з вами ми йдемо до важливої мети – розвиваємо онконастороженість в Україні.

 Волонтери-кур’єри і автоволонтери

Вчасно приїхати в аеропорт, щоб полетіти на лікування чи консультацію, дістатись Києва з інших міст, доїхати до мрії або до дому допомагають наші впевнені і пунктуальні водії.

Також нам завжди потрібна допомога з перевезенням вантажів (а вони бувають дуже великими, як от крісла для донорських акцій в бізнес-центрах), із вчасною доставкою подарунків, ліків і безлічі інших потрібних речей. І все це роблять наші волонтери.

Дякуємо вам, що підтримуєте у важливі моменти нас з підопічними дітками!

 Волонтери з адміністративних питань

Це відважні люди, які не бояться роботи з таблицями, документами, масивами інформації, чим дуже допомагають нам не застрягти в офісній рутині. А ще саме вони вдягають білі рукавички і ретельно рахують монетки, що дітки збирають в скарбнички і передають у фонд.

Дякуємо вам за терпіння, уважність і ваш безцінний час!

 IT-волонтери

Щоб вся комп’ютерна техніка фонду працювала без збоїв, не зникав інтернет, і ми не відволікались від роботи, нам допомагають спеціалісти в цій сфері.

Дякуємо вам за порятунок в надзвичайних ситуаціях і за ваші консультації!
________________

Друзі, цей перелік дуже великий. Сотні людей допомагають нам вирішувати різноманітні юридичні та медичні питання, консультують, присвячують нам свій час і надихають своїм прикладом інших.

Кожна допомога – і маленький переклад тексту, і привезені з-за кордону ліки для нас важливі. Бо ця допомога – не стільки для нас, скільки для наших підопічних дітей.

Ми вітаємо всіх волонтерів із сьогоднішнім днем і не втомлюємось дякувати 

А стати частиною нашої великої команди волонтерів можна, заповнивши анкету тут: tabletochki.org/ua/volonterstvo

Фото: Lera Anufrieva

# Волонтерство

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас