Игрушки в коробочки храбрости
Дата: 26.11.2018 14:08
Вернуться назад

Запрошуємо благодійників, волонтерів, фонди та компанії в Києві та регіонах долучитись до наповнення коробочок хоробрості в дитячих онковідділеннях.

На шляху до одужання на дітей чекає багато болісних процедур. Ці процедури рятують життя, але водночас і залишають відбиток на емоційному стані дитини. Особливо складно малюкам.

Щоб підбадьорити дітей і нагородити за мужність, у підопічних відділеннях ми поставили коробочки хоробрості. Це коробки, наповнені маленькими іграшками, - після процедури дитина обирає собі подарунок, і біль швидше забувається.

Улітку ми просили вас надіслати іграшки для київських відділень. І ви зробили неймовірне! Ми отримали близько ста посилок і раділи, що коробочки повні. Минулого тижня ми відвезли в лікарні останні з цих іграшок. Тому що лікуватись від раку - довго. Тому що болісних процедур - багато.

Зараз ми встановлюємо коробочки хоробрості в підопічних відділеннях не лише в Києві, але і в регіонах: Житомирі, Запоріжжі, Черкасах, Чернігові, Полтаві, Миколаєві, Дніпрі, Івано-Франківську, Львові. І це - близько тисячі іграшок щомісяця. Без вашої підтримки ми не впораємось.

❤️ Як можна допомогти?

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас
tablet with Bible
Подпишись на новости
Кому-то очень нужна твоя помощь!
© 2019 Фонд "Таблеточки"
Контакты
Украина, г. Киев, ул. Омельяновича-Павленко (бывшая Суворова) 4/6,01010, 14 этаж
+38 (067) 464 87 74info@tabletochki.org
Created by Blacksheep