Добра Масляна с 4 марта
Дата: 01.03.2019 15:10
Вернуться назад

Уже цього понеділка починається Масляна. І ми запрошуємо кав’ярні, ресторани та інші заклади долучитись до нашої традиційної акції «Добра Масляна» і допомогти онкохворим дітям.

Що більше закладів підтримають акцію, то більше допомоги отримають наші підопічні. А це — шанс для них швидше перемогти хворобу і вийти з лікарні.

Багато закладів уже приєднались до «Доброї Масляної» і розпочали весну з благодійності. Карта закладів, які беруть участь в акції, є за посиланням:
bit.ly/2H7ROLq

Умови акції:

  • Гостям закладів по всій країні пропонуються добрі страви, вартість яких ви визначаєте на ваш розсуд. Ви також самі обирає добрі позиції в меню, які візьмуть участь в акції. Наприклад, млинці або ж десерти.
  • Період проведення: з 4 березня 2019, тривалість акції ви визначаєте самі. 
  • Повну вартість або прибуток від доброї страви за мінусом собівартості ви передаєте до нашого фонду.
  • Зібрані кошти просимо перерахувати на карту ПриватБанк 5169 3324 0665 2035, оформлену на Кудіненко/Єрмолаєву О.Я., засновницю фонду. Це – карта фонду (юридичної особи), але за банківськими правилами вона випущена на фізичну особу. Будь ласка, надішліть координатору акції скріншот квитанції.

За посиланням ми пропонуємо завантажити матеріали, які розкажуть вашим клієнтам, що разом з вами вони можуть долучитись до допомоги дітям: bit.ly/2Hbs0Of.

Якщо ви хочете приєднатися до акції, будь ласка, напишіть про це нашому координатору (a.mirnaya@tabletochki.org, Алла).

Розповідайте про вашу участь в акції у соцмережах, додаючи хештег #добрамасляна, аби ще більше людей долучились і примножили допомогу!

# Акции

Ее победа в твоих руках!

вместе мы помогли 7000 детям

Помочь сейчас