fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Кожен внесок важливий. Допоможіть дітям одужати

Допомогти
8 Червня 2022

Про роботу паліативної програми фонду під час повномасштабної війни

Через російську агресію Україна вже втратила сотні дітей. Але ми продовжуємо втрачати дітей ще й через рак.

Коли хвороба виявляється сильнішою, родина не повинна залишатися наодинці. Тому з початку повномасштабного вторгнення паліативна програма «Таблеточок» ні на день не припиняла свою роботу, зокрема приймаючи нових підопічних.

У перші дні війни фонд забезпечив дитяче стаціонарне відділення Центру паліативної допомоги у Києві засобами гігієни, витратними матеріалами, спеціальним харчуванням.

Сьогодні у нашій паліативній програмі 33 дитини. 15 сім’ям ми допомогли евакуюватися за кордон.

Кілька підопічних родин паліативної програми фонду були в окупації на півночі Київщини. Їх вдалося евакуювати – зараз вони у безпечних місцях і діти отримують необхідний догляд.

На жаль, одна сім’я – батьки, які кілька років тому втратили дитину через рак, – загинули в Маріуполі. Ще одна родина залишається на тимчасово окупованій території та за можливості виходить на зв’язок з нашою координаторкою.

Сім’ї, які вирішили залишатися в Україні, отримують допомогу з ліками та витратними матеріалами, а також підтримку від команди наших лікарів-консультантів і психологів. 

Три лікарі-консультанти паліативної програми служать у лавах ЗСУ.

За можливості ми, як і раніше, здійснюємо мрії підопічних: подарунки, відео від кумирів – усе, що здатне подарувати миті радості у темні часи.

Також ми залишаємося поруч з сім’ями, які втратили дитину – в Україні чи за кордоном. Надаємо психологічну та фінансову допомогу. 

Ми дякуємо благодійникам та партнерам фонду за ваші щирі серця та підтримку родин паліативної програми. Завдяки вам вони не одні.

Читайте також

Новини / 16 Березня 2022

Як жили діти і фонд в ці три тижні війни

Детальніше
Новини / 14 Березня 2022

Інформація про евакуацію онкохворих дітей за кордон

Детальніше
Новини / 25 Лютого 2022

ФОНД ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ І ПРИЙМАТИ НОВИХ ПІДОПІЧНИХ

Детальніше
ВСІ НОВИНИ