fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Твої 50 грн. можуть допомогти паліативній програмі фонду

Допомогти
12 Березня 2019

Перший випуск Школи лікарняної клоунади

На початку березня ми провели першу Школу лікарняних клоунів. Люди з різних сфер, з різними захопленнями і різного віку навчались лікарняній клоунаді, щоб дарувати хворим дітям усмішку.

Викладачами Школи стали досвідчені Лікарняні Клоуни “Червоні Носи” з м. Рівне.

 

Бути клоуном в лікарні — ще той виклик, тому що ти не знаєш, що чекає на тебе за дверима палати, а будь-яка стандартна програма піде не за планом майже одразу. Тому плану немає. Щоразу ти входиш до лікарні як вперше і починаєш імпровізувати. Але такий досвід — безцінний.

«На початку була тривога, але потім розумієш, що це звичайні діти, які хочуть бавитися. Ти просто їм підігруєш».

«Щось планував, зайшов у палату і все забув. Все само собою вигадується на місці».

«Спершу був ступор. Не одразу знаєш, як поводитись. Але швидко орієнтуєшся, діти самі підказують, що робити».

Так перші випускники Школи ділились враженнями після практики в онковідділеннях НДСЛ «Охматдит». Дітлахи ж зустріли клоунів із захопленням. А дехто навіть отримав від них комплімент: «Вааааау! Вперше бачу клоуна з татухами! Круто!».

 

Одне з головних правил лікарняного клоуна — завжди виходити до дітей з носом. Клоун має бути в образі. Клоуну можна багато того, чого не можна іншим.

Якщо ви готові присвятити свій час дітям в лікарні і допомогти їм витримати важке лікування, долучайтесь до нашої наступної Школи, бешкетуйте разом з ними і даруйте усмішку собі і дітям!

Читайте також

Події / 29 Березня 2019

Разом NOW

Детальніше
ВСІ НОВИНИ