fbpx

У вільний час Женя ходить полями й лісами рідної Чернігівщини з металошукачем. Мріє знайти танк часів Другої світової війни.

Каже, що це малоймовірно. Але все одно не покидає пошуків, бо вірить у свою мрію. Так само як і в те, що одужає.

У Жені рак крові. Нині хлопець лікується у Київському обласному онкологічному диспансері. Крапельниці, аналізи й таблетки вкупі зі звичними справами – малюванням, прогулянками й дистанційним навчанням – складають його лікарняні будні.

Хлопець ще не визначився, яку освіту здобуватиме. Сміється, що до реєстрації на ЗНО ще є час і іспити вибрати, і підготуватися до них. Проте точно знає, що хоче отримати водійські права.

Сьогодні на заваді мріям Жені стоїть рак. Щороку ця хвороба ставить на паузу мрії понад тисячі українських дітей.

Оформіть щомісячну підписку #наТаблеточки просто зараз – щоб рак не відтерміновував жодне дитяче бажання.

І далі буде для таких дітей, як Женя!

Потрібна допомога

2 роки

Вітя

У Віті рак клітин нервової системи. Після виписки з НДСЛ «Охматдит» він продовжує лікування у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

Детальніше ДОПОМОГТИ
13 років

Богдан

Богдану затісно в лікарняній палаті. Зараз хлопець проходить лікування в Київському обласному онкологічному диспансері – у нього рак крові.

Детальніше ДОПОМОГТИ
8 років

Женя

Женя мав би зараз проходити шкільну програму 2 класу, а натомість пройшов вже вісім блоків хіміотерапії, тридцять три блоки – променевої і три – підтримуючої. У Жені рак мозку.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ