fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Тоді складне лікування дало свої результати: майже 5 років дівчинка була у ремісії. Проте незадовго до початку повномасштабного вторгнення утворення знову почало рости.

Коли росія напала, сімʼя вирішила, що за містом буде безпечніше, і поїхала з рідних Сум до села. Проте опинилась під обстрілами. Щоб продовжити лікування, виїздити довелося польовими дорогами — основні траси були заблокованими.

Зараз дівчинка лікується у Львові у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі. 

На жаль, видалити утворення не можна, бо операція загрожує повною втратою зору. Тому щотижня дівчинка — у лікарні на хімієтерапії. А поміж тим живе в амбулаторній квартирі фонду. Ми орендуємо їх у Києві та Львові для немісцевих сімей.

Будь ласка, підтримайте таких дітей, як Женя на шляху до одужання. Під час війни вони надзвичайно вразливі. 

Потрібна допомога

2 роки

Влас

Влас — ще зовсім маленький і не до кінця усвідомлює, яке важке лікування він проходить. Коли приїжджає в лікарню на хімієтерапію, сідає на ліжко і заявляє, що лишається дивитись мультики.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Веніамін

Донедавна Веніамін був активним хлопчиком і займався айкідо. Та потім йому стало різко зле. Виявляється, поки сімʼя рятувалась від війни на Закарпатті, у животі дитини виросла велика пухлина. Зараз він відчайдушно бореться з раком в «Охматдиті».

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ