fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У Власа — рак крові, але до постановки діагнозу минуло немало часу. Спершу його лікували від застуди, потім — від пневмонії. Стан дитини різко погіршувався, тому він навіть потрапив до реанімації. 

Зараз хлопчик лікується у відділенні гематології «Охматдиту». Попри важкий шлях, болючих процедур Влас зовсім не боїться, бо таким маленьким пацієнтам їх роблять під седацією.

Малюк спокійний, але впертий. Коли чогось хоче, обовʼязково покаже характер. Мама називає його «маленьким дорослим хлопчиком».

Допоможіть Власу та іншим дітям здолати недугу. Оформіть підписку на щомісячну допомогу. 

Потрібна допомога

5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
7 років

Кирило

Позитив і живчик. Так нашого підопічного 4-річного Кирила з Львівщини називає його мама. Восени минулого року лікарі знайшли у животі хлопчика пухлину. Відтоді він лікується у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

Детальніше ДОПОМОГТИ
3 роки

Христина

Христинка бореться з раком мозку. Вона пройшла вже 16 курсів хімієтерапії і потребує вашої підтримки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ