fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Дані, які ми збираємо, діляться на дві категорії: технічну інформацію (як-от тип пристрою) і дані, які надає нам користувач (як-от email-адреса).

Технічна інформація використовується для роботи, підтримки й покращення нашого сайту.

Дані, що надає користувач, потрібні для ідентифікації вашого внеску, можливості відповідати на ваші питання та надсилати вам звіти фонду.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

Віка добре знає абетку і, як і більшість її одноліток-шестиліток, вчиться читати. Єдина відмінність – дівчинка опановує читання шрифтом Брайля. Пухлина головного мозку зачепила зорові нерви і Віка втратила зір.

Зараз Віка регулярно займається з нейропсихологом і вчиться сприймати світ по-новому.

Віка весела, багато сміється, не пропускає жодного заняття з волонтерами у відділенні. На прощання завжди просить поплескати її по долонях.

А ми просимо підтримати Віку та інших дітей у їхній боротьбі з раком.

Потрібна допомога

7 років

Аміна

Аміна бореться з пухлиною мозку. Зараз дівчинка проходить лікування у відділенні онкології НДСЛ «Охматдит» і потребує вашої допомоги.

Детальніше ДОПОМОГТИ
9 років

Катя

Катя вже майже рік бореться з раком. Саме ви можете допомогти їй подолати хворобу та повернутися до улюблених занять.

Детальніше ДОПОМОГТИ
9 років

Кирило

Кирилові дев'ять і він обожнює малювати комікси. Тільки зараз доводиться робити це в лікарні. Зробіть сьогодні внесок, аби Кирило швидше повернувся додому здоровим.

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ