fbpx

Ми піклуємося про вашу цифрову безпеку

Ми хочемо використати файли cookie, щоб покращити ваш досвід користування сайтом і допомоги дітям. Проте ми зробимо це виключно з вашого дозволу.

Більше про дані, які ми використовуємо, ви можете дізнатися у нашій Політиці приватності. Ви завжди можете змінити налаштування конфіденційності у вашому браузері.

Я погоджуюся
Закрити

У лікарню Веніамін потрапив у важкому стані: не міг ні сидіти, ні лежати, ні нормально їсти. Видалити пухлину поки не має змоги, тому її зменшують хімієтерапією. На щастя, хлопчик добре реагує на лікування і вже значно краще почувається.

Веніамін дуже любить гуляти магазинами, а також гратися з іншими дітьми. У лікарні сумує за бабусею і татом, які чекають його вдома.

Окрім одужання, Веніамін має зовсім недитячу мрію: аби Україна перемогла у війні. Розділяємо ці мрії дитини і наближаємо обидві. Кожен внесок важливий. 

Потрібна допомога

3 роки

Христина

Христинка бореться з раком мозку. Вона пройшла вже 16 курсів хімієтерапії і потребує вашої підтримки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
10 років

Євгенія

Женя обожнює ліпити з пластиліну та глини, вʼязати, викладати мозаїку, готувати солодощі. Усі ці заняття для дівчинки не просто приємні, а й корисні, бо допомагають розвивати дрібну моторику. Женя бореться з раком мозку, відколи їй виповнилося три роки.

Детальніше ДОПОМОГТИ
5 років

Роксолана

Роксолана настільки смілива дівчинка, що ніколи не плаче, коли в неї беруть аналізи. А ще вона щоразу дякує медсестрам за те, що допомагають одужувати. Допомагайте і ви!

Детальніше ДОПОМОГТИ
УСІ ДІТИ